Takıların Bakımı

Takıların bakımı
Parlayan gerçekler
Gümüş ve altın kaplama, takı dünyasında yaygın olarak kullanılan bir süreçtir. Farklı miktarlardaki gümüş ve altın tabakalar kaplamanın kalınlığını belirler ve mikron olarak ölçülür.

Kaplama takılar hava ve kimyasallara maruz kaldığında, oksidasyon olarak adlandırılan doğal bir süreç başlar ve metalde kararmalar görülür. Bu işlemin hızı kaplamanın kalınlığı, cilt tipi, yaşadığınız bölgedeki nem seviyesi ve takının kullanım sıklığı gibi pek çok faktörden etkilenir.

Favori Oriflame takılarınızın daha uzun süre ilk günkü güzelliklerini ve ışıltılarını korumaları için sizinle bazı ipuçları ve incelikleri paylaşmak istiyoruz.

Kullanım:
Altın veya gümüş kaplama takılarınızı daha uzun süre koruyabilmeniz için, su veya özellikle tuzlu su, klor, parfüm, krem veya sabun gibi diğer sıvı ve maddelerle temasından kaçınmanızı öneririz.Bu nedenle duşa, denize veya havuza girmeden önce lütfen takılarınızı çıkarın ve parfümünüzü doğrudan takılarınızın üzerine gelecek şekilde sıkmayın.

Saklama:
Oriflame’in seçkin koleksiyon takıları, kese veya kutu, özel ambalajlarında sizlerin beğenisine sunulur. Takılarınızı kullanmadığınız zamanlarda lütfen bu özel ambalajlarında saklayın. Aynı zamanda takılarınızı nemli veya sıcak ortamlardan uzak tutun. Oriflame’den ipucu: Takılarınızı banyodan uzakta saklayın.

Oriflame takılarını her zaman severek kullandığınızı biliyoruz ama zaman zaman onları kullanmaya ara verdiğinizde güvenli bir şekilde saklarsanız, size uzun yıllar zevkle kullanma şansı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir