Selülit tedavisi nedir bir hastalık mıdır?

Estet’is Güzellik‘te Seçeceğiniz Bir Bölgeye VelaSmooth ile 3 Seans Selülit Tedavisi  Şehri Keyif Fırsatıyla indirime sunulmuştu yeni fırsatları takip etmeye devam ediniz.

Bu zamana kadar denediğiniz yöntemlerden istediğiniz sonucu alamadınız mı?
Kadınların korkulu rüyası selülitlerden kurtulmak artık çok kolay!
Amerikan Dermatoloji Derneği Onaylı VelaSmooth teknolojisi ile selülitlerinizden hızla kurtulacaksınız.
Fazlalıklarınızdan ağrısız acısız kurtulmanın rahatlığını yaşayacaksınız.
Güzelliğinizi pürüzsüzleştirmek için mükemmel fırsatını kaçırmayın!

Yeni  fırsatlar için  Estet’is Kuaför
2. Taşocağı Cd. Cemal Sahir Sk. Yonca Apt. No:5 K:1 D:2 Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL
Tel: 02122740670

Amerikan Dermatoloji Derneği Onaylı Vella Smooth Yöntemi ile Selülitlere Elveda

Diyet, spor, bol su içmek, masaj, selülit giderici kremler…

Hepsini denediniz ama yine de selülitlerinizden kurtulamadınız mı?

Bu büyük estetik probleminden hızla ve kolayca kurtulmanızı sağlayacak ”VelaSmooth” yöntemi ile tanışmanın tam zamanı!

Estet’is Güzellik, uzman kadrosu ve yüksek teknoloji donanımı ile selülitlerinizden kurtulmak isteyen kadınları bu eşsiz fırsatla tanışmaya davet ediyor.

Selülit Nedir?
Selülit bir hastalık değildir fakat bir cilt durumudur. Selülitin oluşmasını sağlayan yağ, 36 bedenden 40 bedene çıkmanızı sağlayan yağ ile aynı değildir.
Selülitin oluşmasına sebep olan yağ, derinin altına yerleşmiş olan yağdır ve bu yağ ne diyet, ne spor, ne de liposuction ile yakılamaz. Genel olarak östrojen üretimi sebebiyle kadınlarda yağ, kalçalarda ve baldır çevresinde toplanır. Ancak selülit, kalça, baldır, alt karın, kol altı ve üst bacak olmak üzere vücudun pek çok yerinde oluşabilir. Erkeklerde ise selülit ancak testasteron hormonun azalması ve östrojen hormonunun artması ile oluşabilir ki bu nadir görülen bir durumdur.

Sellülit, lenfatik ödem, yağ fıtklaşması, sertleşmiş bağ dokusu ve östrojen seviyesindeki dalgalanmalardan kaynaklanan bozuk mikrodolaşım sonucu oluşmaktadır. Bütün bunlar yağ artışı ve ödeme neden olur. Selülitin portakal kabuğu veya dalgalı cilt görünümü sıkışmış yağ hücrelerinden kaynaklanır. Yağ hücreleri derinin altında, ağ yapısındaki bağ dokusu arasında sıkışmaktadır. Bağ dokusuna sıkışmış yağ hücreleri su çeker ve yağ hücreleri genişleyerek bağ dokusunun duvarlarını gerer. Gerilen bağ dokusu sertleşir, deriyi kendine doğru çeker. Bağ dokusu arasındaki yağ hücreleri yüzeye doğru itilir. Portakal kabuğu görünümünün nedeni budur.

VelaSmooth Mucizesi ile Tanışın:

FDA tarafından “Sellüliti etkili biçimde tedavi eden medikal cihaz” onayı alan Velasmooth Radyofrekanslı ELOS teknolojisi sayesinde selülitte etkinliği bilinen üç teknolojiyi (Radyofrekans, Kızıl ötesi Işık, Vakum) birarada bulundurmaktadır. Üç farklı alet ile gerçekleştirilebilen işlemler velasmooth ile tek alet üzerinde toplanmıştır.

Etkileri:

Radyorekans, Kızılötesi ve Titreşimli emme yöntemiyle çalışan VelaSmooth, “selülit ve bölgesel yağlanmada” ağrısız ve acısız bir şekilde yağ çevrelenmesini yok eder.

Selülit görünümünün giderilmesi ve cilt sıkılaşması ile bölgesel incelme sağlar
Uygulama sırasında ve sonrasında hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Velasmooth Selülitlerle Nasıl Savaşıyor?

Yeni radyofrekanslı incelme tedavisi, yağ hücrelerinin hacmini metabolik hızlandırma yöntemi ile azaltır. Selülitin yumrulu ve pütürlü görüntüsü çoğunlukla lifli bağların yağlı tortuları sıkıp tutması ile oluşur. VelaSmooth; bu lifli bağları, ayrıca cildi ve yağ tabakasını mekanik olarak yönetir, aynı zamanda deri altında bulunan yağa tutarlı ve etkili bir ısıtma sağlar. Bu şekilde mitokondrileri de teşvik ederek canlandırır. Bağlar gerilir, hücreler parçalanır ve absorve edilir, o bölgenin metabolizması artar, bu parçalanmış hücreler vücuttan lenfatik sistem tarafından atılır ve sonuç olarak daha sıkı, düzgün bir görünüm ile genel bir incelme ve toparlanma elde edilir.
VelaSmooth’un en önemli özelliklerinden biride bazı diğer cihazlarda kılcal damar problemi olan kişilere uygulama yapılamazken VelaSmooth bu hastalarada kolayca uygulanabilmektedir.
Başarılı sonuçlar birkaç seans sonunda gözlenmektedir.

VelaShmooth tedavisi sıcak bir masaj gibidir. Uygulama sırasında veya öncesi ve sonrasında özel elbise veya çorap gerekmez.
Görülebilir selüliti olan ve her tür cilt rengi olan hastalar için tedavi uygundur. Sistem cilt pigmantasyonuna hassas değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir