Oriflame’den Güzellik Önerileri

Oriflame Kozmetikten’den cep yakmayan güzellik önerileri
Seyahat planları ve ihtiyaçların arasında güzelliğini de ihmal etmek istemeyen kadınlara Oriflame, cep yakmadan güzellik elde etme imkânı sunuyor.
Oriflame Kozmetik, tatile çıkarken bütçesini sarsmadan alışveriş yapmak isteyen kadınlar için, Oriflame Haziran Kataloğunda yazın herkesin kullanabileceği

Sun Zone Yüz ve Vücut için SPF 15 Orta Korumalı Güneş Losyonu, kirpiklerde maksimum hacim sağlayan maskara, yoğun siyah renk veren göz kalemi ve pırıltılı rujdan oluşan ürünleri en uygun fiyata sunuyor.

Göz kaleminden fara, allıktan ruja kadar yüzlerce çeşit ve farklı renklerde Oriflame’in ürün kataloğunda bulabilirsiniz.

Oriflame tepeden tırnağa güzelliğin formülü:
Cildinizi gün boyu güneşin zararlı ışınlarından koruyan SPF 15 koruma faktörlü

Sun Zone Yüz ve Vücut için SPF 15 Orta Korumalı Güneş Losyonu Seyahat çantanızda bulundurmalısınız. Makyaj çantanızın vazgeçilmezi Kirpiklerde maksimum hacim özelliği ile Maskara’nın yoğun rengi derin ve etkileyici bakışlarınızın yaratıcısı olacak. Kirpiklerinize tek bir dokunuşla mükemmel etki edecek Oriflame 2FX Over Black Maskara’nın yeni formülü ve özel tasarlanmış fırçası ile maksimum hacimli dolgun kirpiklere sahip olacaksınız.

Siyah renkli  yılların modasını da andıran derin ve romantik bakışlara sahip olacaksınız. Özellikle kirpik diplerine kalın hatla çekilen ve gözlerinizi ön plana çıkaran siyah renkteki göz kalemi ile çevrenizdeki herkese avangart etkiyi hissettireceksiniz.

Güneşin sıcaklığını yansıtacak toprak tonları,  dudaklarınızda parlayacak. Makyajınızı tamamlamak için, ağırlık hissi vermeyen ve kolayca sürülen Giordani Gold Jewel Ruj

Kaşmir yumuşaklığında güzel dudaklar için güçlü nemlendiriciler ile zenginleştirilmiş ruj. Klasik tonlarda yoğun renkler, kremsi bir görünüm ve uzun süre etki sağlar. Altın rengi özel tasarım şık ambalajı ile çantanızın gerçek mücevheri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir