Oriflame’de En Başarılı Kayıt Yapan İller

Oriflame Türkiye olarak 50. yılına özel, ocak ayı katalog döneminde en çok kayıt yapma kampanyası başlattı Tam tamına 50 bin kayıt yanlış okumadınız hedef 50 bin kayıt bir ay içerisinde Oriflame 50. yılına özel bir kampanya başlatarak danışmanlardan ve direktörlerden , tüm gruplardan bir ay da 50 bin yeni isim yeni yüz, yeni danışman istedi…

Şuana kadar başarılı illerden bir kaçını paylaşıyorum. Oriflame de en çok kayıt yapan iller arasında Bitlis, Hakkari ve Şırnak oldu. Bizde bu illeri kutluyoruz. Hala fırsat var, adaylar var, ay kapanmış değil Hakkari, Şırnak ve Bitlis Oriflame de büyüme gösteriyor.

Buralardan kayıt olmak isteyen yeni  satış danışmanı adayların Oriflame Üyelik Formunu buradan doldurmaları onlara destek olmamızda önemli rol oynuyor. Oriflame işinizi büyütmeniz anlamında diğer illerinde bu kampanyadan yararlanmaları menfaatlerine olacaktır.

Oriflame de Batman, Van ve diğer iller kadar önemli.. Türkiyenin Tüm illerinden Oriflame Ücretsiz Üyelik ve Kayıt Formunu Dolduranlara yine Hediye Kataloğumuz adreslerine bedava gönderilecektir.

[su_button url=”http://www.isguzellik.com/oriflame-uye-kayit-formu/” size=”6″ icon=”icon: book” desc=”Formu doldurun” title=”Oriflame Üyelik – Oriflame Katalog “]Oriflame Üyelik Formu[/su_button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir