Oriflame Yüz Yılın İş Modeli

Oriflame’in muhteşem iş fırsatı size güzellik, zenginlik, kariyer kazandırabilir…

Doğrudan satış sisteminin gelişmiş bir türü olan network marketing sistem yüz yılın iş modeli olarak hızla gelişmektedir. Eğer sizde bu gelişmelerden haberdar olmak isterseniz bizi takip ediniz…

Network marketing; Sizi zengin, özgür ve huzurlu yapabilir!

Sıradan insanlar, network marketing sistemin sağlamış olduğu iş fırsatı ile hayallerini bile kuramadağı  yüksek kazançları elde etmiştir. Sermayesi olmayan ama girişimci ruhu ve hayalleri hedefleri olanlar durdurulamazlar.

Ben network uzmanı değilim network hakkında çok fazla bir şey bilmem sadece gördüklerimi ve kazanımları sizlerle paylaşmak istedim.

Evden çalışarak kuracağınız kendi işinizle neler yapabileceğinizi hayal bile edemezsiniz!

Klasik işlerdeki en büyük problem, siz işi bıraktığınızda, geliriniz de sizi bırakır. Eğer gerçekten varlıklı olmak istiyorsanız, bu “para için zamanını ver” girdabından kurtulmalısınız. Dünyanın tüm varlıklı insanları biliyor ki, bunun için sürekli ve katlanan bir geliriniz olmalı.

Sürekli gelir, bir şeyi BİR KERE YAPIP, aylarca hatta yıllarca elde edilen gelirdir. Aynı bir şarkıcının iyi bir şarkı yapması, daha sonra her söylendiğinde para kazanması gibi.

Katlanan gelir de, sadece sizin emeğinize bağlı olmayan, başkalarının çalışmalarından da kazanacağınız gelirdir. Bunu iş adamları ve fabrikatörler çok iyi bilirler. Kendi emeklerinin yanında, başkalarını da çalıştırırlar. Böylece katlanan bir gelire sahip olurlar.

Network Marketing’de siz de benzer gelirlere sahip olabilirsiniz. Tabii ki bir farkla:

Buradaki kazancınız kaç kişiyle çalıştığınızdan çok, kaç kişiyi başarıya ulaştırabildiniz, yani kaç kişiye para kazandırabildiğinizle orantılı olacak.

Harika değil mi!!!

Mükemmel Bir İş Seni Bekliyor.. Ya Sen! Daha Neyi Bekliyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir