Oriflame Yüz Bakım Ürünleri

Optimals Skin Energy
Cildiniz için enerji ve ışıltı!

Bahar sonunda tüm ihtişamıyla geliyor. Cildinizin doğal ve muhteşem ışıltısını kaybettiğini mi düşünüyorsunuz? Soluk ve yorgun görünmesinden şikayetçi misiniz?

Bu geçirdiğimiz srt kıştan dolayı vitamin, nem ve temiz hava eksikliğinin bir sonucu olabilir.

Sizin için enerjik haberler

Ve şimdi size iyi bir haberimiz var: Optimals Skin Energy ile cildinizin canlılık ve ışıltısını yeniden kazanacak. Seri, Optimals Skin Energy Gündüz Kremi SPF 15, Göz Çevresi Kremi ve Gece Kreminden oluşmaktadır.

Cildiniz için enerji ve ışıltı

Canlı, Enerjik ve Işıltılı bir cilt için C vitamini ve mineraller ile geliştirilmiş Optimal Skin Energy serisi ile bu problemlere bir son verebilirsiniz!

Vitaminler önemlidir!

Antioksidan özelliğe sahip C vitamini ile zenginleştirilmiş Skin Energy, cildi serbest radikal ataklarına karşı korumaya destek olur. Cildin kurumasının önlenmeye, cilt rengini eşitlenmeye ve cildin doğal ışıltısını ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Oriflame iddia destek bilim adamlarından Fernanda Motta daha fazlasını şu şekilde açıklıyor:

– Optimals Skin Energy Gündüz ve Gece Kremleri cildin nemlenmesini sağlamak üzere geliştirilmiştir ve cildin doğal ışıltısını açığa çıkarır. İçerdiği ışığı yansıtan parçacıklar sayesinde cilde aydınlık bir görünüm kazandırır ve cildin doğal ışıltısını güçlendirir. Gece Kremi daha yoğun dokusu ile siz dinlenirken de cildinizin nemlenmesine ve enerji kazanmasına destek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir