Oriflame Fırsat Ürünleri

Oriflame en son çıkan kataloğuOriflame yeni yılın ilk kataloğu

Oriflame’e kayıt olduğunuz katalog döneminde yapacağınız yaklaşık 150 liralık alış verişinize çok güzel indirimli ürünler süpriz hediyeler olacak…

YENİ KAYITLARA ÖZEL İNDİRİM PROGRAMI’NA KATILIN KAZANIN!
Oriflame’e nasıl katılabilirim?
Harika görünen ve eğlenerek kazanan Oriflame Ailesine, Satış Danışmanları aracılığıyla katılabilir ve Yeni Kayıtlara Özel İndirim Programı 1. Adımı ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.
Siz de arkadaşlarınızı Oriflame’e davet edin hayallerinizi gerçekleştirecek iş fırsatını yakalayın.

1. ADIM3. Katalog döneminde kayıt olun 3. Katalog döneminde 100 BP sipariş verin 4. Katalog dönemindeki BP’li siparişinizle birlikte Optimals Seti sadece 9,99TL’ye alın!Set Kodu: 728081

 

YENİ KAYITLARA ÖZEL İNDİRİM PROGRAMI KOŞULLARI
• Yeni Kayıtlara Özel İndirim Programı’ndan 3. Katalog döneminde yeni kayıt olmuş Danışmanlarımız yararlanabilir.
• Yeni Kayıtlara Özel İndirim Programı 3 adımdan oluşur, 1. Adım, 2. Adım ve 3. Adım.
• 1. Adım’a katılabilmek için, yeni kayıt olmuş Danışman, 3. Katalog dönemi içinde toplam 100 BP sipariş vermelidir. 1. Adım İndirimli Ürün Seti 4. katalog döneminde vereceği BP’li siparişine eklenecektir.

2. ADIM1. Adıma girdikten sonra 4. Katalog döneminde 100 BP sipariş verin 5. Katalog dönemi vereceğiniz BP’li siparişinizle birlikte Volare Seti sadece 9,99TL’ye alın.Set Kodu: 728082

YENİ KAYITLARA ÖZEL İNDİRİM PROGRAMI KOŞULLARI (devam)
• Danışman, 2. Adım’a katılabilmek için 4. Katalog döneminde de 100 BP sipariş vermelidir. 2. Adım İndirimli Ürün Seti 5. Katalog döneminde vereceği BP’li siparişine eklenecektir.
• Danışman 3. Adım’a katılabilmek için 5. Katalog döneminde de 100 BP sipariş vermelidir. 3. Adım İndirimli Ürün Seti 6. Katalog döneminde vereceği BP’li siparişine eklenecektir.
• Yeni Kayıtlara Özel İndirim Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen Danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.

3. ADIM2. Adıma girdikten sonra 5. Katalog döneminde 100 BP sipariş verin 6. Katalog dönemi vereceğiniz BP’li siparişinizle birlikte Glacier Seti sadece 9,99TL’ye alın.Set Kodu: 728083

 

YENİ KAYITLARA ÖZEL İNDİRİM PROGRAMI KOŞULLARI (devam)
• Bir Adımın 100BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir Danışman sonraki adımlara devam edebilir.
• Yeni Kayıtlara Özel İndirim Programı adımları ürünlerinden sadece bir kez yararlanılabilir.
• İndirimli Ürün Setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.
• İndirimli Ürün Setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir, Danışmanlarımız sadece kayıt olduğu dönem için duyurulmuş olan Program ürünlerinden faydalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir