Oriflame Ayın Kazanç Fırsatları

Oriflame, sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Oriflame ile 60’tan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla Marka Ortağı hayallerine kavuşuyor.
Siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.

Oriflame’e katılmak için tıklayın.

Oriflame Marka Ortağı olduğunuz ay ve takibindeki 2 ay boyunca Oriflame tarafından belirlenen tutarda sipariş verilmesi durumunda her ay Oriflame’in güvenilir ürünlerini çok uygun fiyatlara sahip olma, deneyebilme ayrıcalığına ulaşacaksınız.

Hoşgeldiniz Programının 3 adımına dahil olduğunuzda satış kazancınızla birlikte karlı kazanç elde edeceksiniz.

Hoş Geldiniz Programındaki ürünlerin size ne gibi faydaları olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Öncelikle Oriflame ürünlerinin kalitesini kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Kendi denediğiniz ve olumlu sonuç aldığınız bir ürünü güvenle ve içtenlikle tavsiye edebilirsiniz. Böylece satış için çok daha kolay ikna edebilirsiniz!

Çevrenizdekilerin de ürünlerinizi denemesini sağlayabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin sayısını artırarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz!

Ayrıca büyük indirimle satın aldığınız ürünlerinizi müşterilerinize satabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!

Tavsiyemiz Hoş Geldiniz Programı ürünlerini işinize bir yatırım gibi görerek daha fazla kişiye Oriflame’in iş fırsatından ve kaliteli ürünlerinden bahsederken kullanmanızdır.

Hoş geldiniz Programı detayları için tıklayın.

Şimdi Katıl

KAZANANLAR KULÜBÜ PROGRAMI

Oriflame ile istediğiniz yaşam tarzına ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu kendinize bir ekip kurmaktır.

Sponsorunuzun sizi kaydettiği gibi siz de önce yakın çevrenizden başlayarak “Ek gelir fırsatıyla ve ürünlerle” ilgilenen herkesi ekibinize davet edebilirsiniz.

Ekibinize yeni kayıtlar katıldıkça Oriflame’in sınırsız kazanç dünyasına hızlı bir giriş yapar, yeni seviye ve unvanlara ulaşırsınız böylece hayallerinize doğru büyük adımlar atarsınız. Hem siz hem de ekibiniz daha fazla kazanabilir, istediğiniz yaşam tarzına rahatça kavuşabilirsiniz.

Unutmayın; Kazanlar Kulübü Programı’nın amacı size ve ekibinize daha fazla kazandırmak!

Kazananlar Kulübü Programı için tıklayınız!