Oriflame Üyelik Kayıt Girişi

Oriflame Üyelik ve Danışman Girişi Yaparak Neler Kazanacağınızı Biliyor Musunuz?  Oriflame danışmanı olmak için  son bir adım kaldı…

O, hayal ettiğiniz hayatı yaşamak için bir adım; Hemen şimdi ücretsiz üyelik formu doldurun Oriflame bağımsız güzellik, satış danışmanı olun ister indirimli ürün alın ister satış yapın para kazanın.

Merhaba!
Siz Oriflame’e katılın ve o hep hayal ettiğin hayata merhaba deyiniz, biz de size Hoş Geldiniz Programı, Oriflame’in harika ürünleri ve kazanç fırsatlarıyla merhaba diyelim.
HER ŞEY SİZİN İÇİN!
Dünyada 3,5 milyondan fazla Oriflame danışmanı Oriflame ile harika görünüyor, keyifli vakit geçiriyor ve para kazanıyor. Oriflame’in eşsiz iş fırsatı ile hayallerinize doğru bir adım atın,

Oriflame’e şimdi katılın!

[su_button url=”http://www.isguzellik.com/oriflame-uye-kayit-formu/” size=”6″ icon=”icon: book” desc=”Formu doldurun” title=”Oriflame Üyelik – Oriflame Katalog “]Oriflame Üyelik Formu[/su_button] Neden Oriflame Danışmanı Olmalısınız?

Kendi işinizin patronu olmak için. Hayallerinizi gerçekleştirecek kadar çok para kazanmak için. İsveç’in doğasının ve biliminin gücüyle geliştirilen güzellik ürünlerine büyük ayrıcalıklarla sahip olmak için. Dünyayı gezmek, eğlenmek, eğlenirken kazanmak için. Mutlu etmek ve mutlu olmak için Oriflame Danışmanı olun.

Oriflame üye oldum pişmanım diyen olmadı, ama keşke  çok önce üye olsaydım diye pişman olan çok oldu!

Oriflame Satış Danışmanları
Oriflame Satış ve Güzellik Danışmanları

Hayaller Üzerine Kurulan Bir Şirket

Oriflame markasının kuruluş hikayesi hayal kurmaya ve inanmaya dayanır.

Bundan 48 yıl önce 2 kardeş ve 1 arkadaşları, İsveç’in doğal güzelliğinden esinlenerek geliştirdikleri kaliteli cilt bakımı ve kozmetik ürünleri ile insanların hayallerini gerçekleştirmelerine imkan sağlayan bir şirket kurmaya karar verdiler. Oriflame, kurulduğu yıldan bu yana doğrudan satış sistemini kullanarak insanların kendi işlerine sahip olmalarını sağlıyor.

Bugün Avrupalı en büyük doğrudan satış yapan güzellik şirketi olan Oriflame ile 60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla satış danışmanı hayallerine kavuşuyor.

1967 yılında kurulduğundan beri Oriflame kendini, ürünlerinde mümkün olduğunca doğal bileşenler kullanmaya, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeye ve doğrudan satış sistemini kullanarak insanların kendi işlerine sahip olmalarını sağlamaya adadı. Oriflame ürünlerini geliştirirken, sıkı çevreci politikalarına uygun olarak doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanmaya özen gösterir.

Aynı zamanda muhtaç çocuklara yardım ve genç kadınlara eğitim sağlanması gibi konularda Sosyal Sorumluluk Projeleri düzenlemektedir. Dünya Çocuk Vakfı’nın kurucularından olan Oriflame, dünyada çok sayıda hayır kuruluşuna verdiği desteğin yanı sıra Türkiye’de Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na destek olmaktadır.

Oriflame Türkiye kataloglarında satılan ‘Charity Ürünleri’ ile danışmanları aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanından TEGV’e destek olmak isteyen herkese vesile olması da ayrı bir gurur kaynağıdır.

ORIFLAME İŞ FIRSATI İLE TANIŞIN

Oriflame, sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Eminiz sizin aktif çalışma hayatına katılmanızı engelleyen bir sürü sebepler vardır. Sırf bu sebeplerden dolayı kendi paranızı kazanamıyor, hayal ettiğiniz yaşamı yaşayamıyorsunuz öyle değil mi?

Size sunduğumuz iş fırsatı ile;

Güzel ve bakımlı olabilecek
Kendiniz, aileniz veya öğrenciyseniz okulunuz için vakit ayırabilecek ama aynı zamanda para kazanabilecek
Çalışma saatlerini kendiniz belirleyebilecek
Dünyanın, Türkiye’nin en güzel yerlerine seyahat edebilecek
Başarılarınızın karşılığında ödüller kazanacak, takdir edileceksiniz
Dersek inanır mısınız?

İnanması zor biliyoruz ancak Oriflame’e inanan milyonlar bugün hepsini bir arada yaşama lüksüne sahip… Bugün 60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla kişi Oriflame’e inandı ve hayallerinin peşinden gitmeye karar verdi.

Biz Oriflame olarak; sizlerin hayallerinden ilham alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve iş fırsatı modelimiz ile size kendinizi, güzelliğinizi keşfedebileceğiniz essiz bir fırsat sunmaktayız.

Üstelik sunduğumuz iş fırsatı için daha önce bir iş deneyiminizin olmasına gerek yok!

Çalışma saatleriniz ile ilgili özgürsünüz. Hobi olarak, yarı veya tam zamanlı iş yapma kararı tamamen size ait – patron sizsiniz! Ne kadar ilerleyeceğinize ve nasıl bir yaşam tarzı elde etmek istediğinize siz karar verebilirsiniz.

Üstelik ücretsiz yararlanabileceğiniz çeşitli eğitimler ve desteklerle tüm satış kariyeriniz boyunca Oriflame’den destek alabilirsiniz.

Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.

“Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun”

Oriflame ile nasıl kazanacaksınız?

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu vardır.

Oriflame ürünlerini satmak
Oriflame size her ay, İsveç’te oluşturulan en yeni güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunmaktadır. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, müşterilerinizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Kendi ekibinizi kurmak
Başkalarını Oriflame’e katılmaları için davet ederek kendi ekibinizi oluşturun. Sponsorunuz kendi ekibinizi kurma yolunda size yardım edecektir. Ayrıca Oriflame Eğitimlerine katılarak güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz ekibiniz ile güzellik uzmanlığınızla ilgili bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak kendi hayallerinizi gerçekleştirme yolunda ilerlediğiniz gibi onların da hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olacaksınız.

Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyüyecektir.

Nasıl başlayacaksınız?

Oriflame ile işe başlamak çok kolaydır.

Oriflame Danışmanı olarak kendiniz ve aileniz için güzellik ürünlerini ortalama %30 indirim ile satın alırsınız. Arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza kataloğunuzu gösterip siparişler alabilirsiniz. Dilerseniz satış yaparak ve kendi ekibinizi kurarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Oriflame Satış Danışmanı olmak için hemen tıklayın formu doldurun hayallerinize doğru bir adım atın.

Oriflame’e üye olmak için aşağıdaki üyelik formunu kullanabilirsiniz. Formu doldurup tarafımızda gönderdiğinizde ücretsiz Oriflame kataloğunuz adrersinize göndereceğiz. Oriflame üyeolduğunuz andan itibaren kazançlarınız başlar. Oriflame kazançları en başta parekente satış denile katalog üzerinden yaptığınız satışlardan %30 kazanç elde edersiniz.

İndirimli alma hakkına sahip olacaksın, istersen daha çok kazanabilirsin.

Oriflame danışmanları  harika kozmetik ürünleri ile güzel görünürken içten dışa bir güzellik hemde eğlenerek para kazanarak kariyer bile yapabilirler. Tamamen seçim sizin!

Oriflame Ürünleri Doğal Bileşenler
Oriflame Kozmetik Ürünleri

ORIFLAME ÜRÜNLERİ

Güzelliğin büyüleyici dünyasına adım atmak ister misiniz? Güzellik kozmetikten daha fazlasıdır. Kozmetik ürünlerimizden gıda takviyelerine kadar tüm ürün serilerimiz, içten dışa harika görünmenize yardımcı olur.

Bütün ürünlerimiz tüm dünyadaki insanlardan ilham alınarak İsveç’te yaratılır. Ürün geliştirirken yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşım benimsemekteyiz. Bilimin ve tasarımın en üstün yönlerini almamızın yanı sıra, en yeni trendleri ve modayı her zaman takip ederiz. Ve asla ürün kalitesi, güvenilirlik ve paranın karşılığını verme ilkesinden ödün vermeyiz

Doğa, Oriflame için özel bir öneme sahiptir. Şirketimiz, doğrudan doğadan elde edilen içeriklerle ürün geliştiren ilk şirketlerden biriydi. Ve bugün de, doğa ve doğal içerikler ürün portföyünde önemli bir rol üstlenmeye devam etmektedir.

Sorumlu davranmak, mükemmel ürünler geliştirmenin bir gereğidir. Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde olumlu bir etki yaratmanın peşindeyiz ve bu bağlamda, çevreye verdiğimiz etkiyi minimum düzeye indirgemek için çalışmalar yapmaktayız. Baştan sona sürdürülebilirlik ilkesine uygun içerikler, formülasyonlar, imalat ve ambalajlama sistemleri kullanmaktayız.

Herkese hitap edecek ürün çeşitliliğini yakalamayı hedefleyen şirketimiz; ürün geliştirmede de kadınların hayallerinden ilham alıyor. Doğa, bilim ve trendleri biraraya getiren ürünler geliştirerek, her ay cazip yenilikleri tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Böylece, pek çok kadının güzellik hayalini gerçekleştirecek ürünler geliştiriyoruz.

Ürünler ve İş Fırsatı hakkında bilgi almak için tıklayın.

[su_button url=”http://www.isguzellik.com/oriflame-uye-kayit-formu/” size=”6″ icon=”icon: book” desc=”Formu doldurun” title=”Oriflame Üyelik – Oriflame Katalog “]Oriflame Üyelik Formu[/su_button]

 

Oriflame hakkında istediğiniz merak ettiğiniz konuları lütfen aşağıdaki  yorum  bölümünü kullanmaktan çekin meyiniz. 🙂

Oriflame fırsatlarından yararlanmak için sizde

Oriflame’e Kayıt Olun!

Yüksek kalitedeki ürünleri indirimli alma hakkına sahip olun.

Oriflame kozmetik güzellik ürünleri ile Harika Görünün…

Katıldığınız günden itibaren Para Kazanın.

Yeni insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlar edinerek Eğlenin.

Oriflame Üyelik Kayıt Girişi” te bir düşünce

  1. Oriflame Danışman diyor ki:

    Oriflame üye oldum, hiç pişman değilim. Kataloğum geldi teşekkürler. Oriflame üyelik ücretsizdir. Evde ek iş yapıyordum, diğer katalog satışı yapan avon ve amway firmaları ile çalışmalar yaptım. Yerli firmalardan olan huncalife ve farmasi kozmetiğide biliyorum. Siz para kazanmak istiyor musunuz, ne kadar kazanırım avon mu oriflame mi sorardık hep şimdi Oriflameile çalışmalarıma hız kattım daha çok ve kolay kazanıyorum. Üye olmak isteyen kişiler beklemesin ki kazanmaya hemen başlasın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir