Oriflame Üyelik Kayıt Ücreti Var mı?

Oriflame üyelik ve kayıt ücreti konusunda merak konusu olan üyelik ücreti var mı? Oriflame de üye olmak için bir ücret ödemen gerekiyor mu! Kayıt olmak için hiçbir ücret talep edilmediği gibi oriflme kataloğu adresinize gönderiyoruz.
Peki bunu neden yapıyoruz!

İş&Güzellik için, Oriflame güzellik ce satış danışmanı olarak sizlere oriflame işiniz de yardım etmek istiyoruz, tabii siz buna izin verirseniz. Oriflme 50 yıldır dünyada 25 yıldırda Türkiye de aktif olarak faaliyetlerini sürdürürken bir çok ev hanımı bu işten hayal edemeyecekleri kazançları elde ettiler.
Oriflame bir hayal üzerine kuruldu!

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert bir hayal kurdu. İstediği yerde, istediği zaman özgürce çalışma hayaliydi bu. İşte, bu kıvılcımla İsveç’te kozmetik sektöründe ilk doğrudan satış şirketini kurarak insanlara, Oriflame ürünleri ile hayallerini gerçekleştirmeleri, kendi işlerini kurmaları, daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşamaları için ilham verdiler.

Oriflame, 1967’den beri, insanlara daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalinin gerçek olabileceğini gösteriyor. Herkesin hikayesi farklı farklı olsa da Oriflame’e katılanların paylaştığı bir şey var: daha iyiye giden bir hayatın, yani pozitif değişimin verdiği muhteşem his.

Biz buna mutluluk diyoruz, çünkü hayatının yönüne kendisi karar veren ve dümenin başına geçen bu insanlar kendi mutluluk hikayeleriyle tarih yazıyorlar.

İşte, bu mutlu insanlar, Oriflame’in Mutluluk Elçileri, tam 50 yıldır kendi buldukları mutluluğu paylaşarak çoğalıyorlar; başkalarının da kendi mutluluk hikayelerini yazmalarına önayak olarak dünyanın dört bir yanına güzellik ve mutluluk dağıtıyorlar.

Oriflame danışmanları oriflame’e üye olduğunda görüyorlar oriflame sadece katalog ile ürün satma işi olmadığını anlıyor kendilerini daha iyi hissettirecek bir çok faaliyetlerde organizasyonlarda insanlara yardım ediyor paylaşıyor.

Oriflame yüksek kalite ürünleri, daha iyi görünmeniz için tasarlıyor, indirimler sunarak, yüksek kalitedeki ve uygun fiyatlı ürünlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Oriflame sermayesiz bir iştir, sermayeniz sizin tutkunuz olacak!

Oriflame ve danışmanları işinizde her zaman size yardımcı olacak, kendi tecrübelerini sizlerle paylaşacak, oriflame iş fırsatı ile nasıl para kazanacağınızı anlatacak ta ki siz bu işte kendi ayaklarınız üstünde durana kadar.

Bu işten ne kazanmak istediğinizi hayal ettiğinizde hedefler koyarak yürüdüğünüzde karşınıza bir çok kazanç çıktığını göreceksiniz. Oriflame işinde motive oldukça, daha çok  çalışacak ve daha çok kazanacaksınız bunların hepsi sizin için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir