Ev hanımlarına evde iş imkanı ile para kazanma yolları

Oriflame’den indirimli alışveriş yapmak için  Üye Olun.  Marka ortağı girişi yapın. Online Katalog ile sipariş ver. Sipariş Zorunluluğu Yok. Üyelik Ücreti Yok. Sunulan olanaklar: Ücretsiz Üyelik, Bedava Katalog, Hoşgeldiniz Programı.

“Oriflame’e üye olarak marka ortağı ol, sadece kendi  hayatınız değil başka insanlarında hayatını da olumlu yönde etkile!

Yeni Üye Başlangıç Paketi 

Oriflame Agustos Kataloğu

 

Oriflame Eylül Kataloğu 

Oriflame Danışman Girişi

Oriflame Katalogları İncele

 

Oriflame Sipariş Nasıl Verilir?

Kozmetiği kazanca çevirmek için, şimdi Oriflame Danışmanı olun!

50 yılı aşkın süredir Oriflame, değişimi yaşamak isteyen insanlara “bunu yapabilirsin” diyor! Doğa ve İsveç bilimi ile güçlendirilen yüksek kaliteli güzellik ürünlerini tavsiye ederek, satış yaparak başkalarının hayatlarına dokunan insanlar, kendilerinin olumlu değişim hikayeleri ile başka insanlara da örnek oluyor ve onlara “sen de yapabilirsin” mesajını veriyor.

Dünyanın dört bir yanında, hayattan istediklerini alan, hedeflerini başaran 3 milyondan fazla bağımsız satış Danışmanına sahip Oriflame, Avrupa’nın doğrudan satış yapan en büyük güzellik şirketi olarak mutlu değişim hikayeleri yazmaya devam ediyor.

Ek gelir mi yoksa tam zamanlı kariyer mi? Oriflame ile hem ek gelir elde etmek, hem de tam zamanlı güçlü bir kariyer inşa etmek mümkün. Hemen Oriflame’e katılabilir, satış yaparak paranızı bugün kazanabilirsiniz.