Oriflame Şubat Kataloğu Fırsatları

Oriflame şbat ayına özel katalog fırsatları inceleme fırsatı bulacaksınız. Oriflame Kataloğu’nda ki indirimlerden yararlanmak için ücretsiz üyelik formunu doldurarak üye olun indirimli sipariş verin, satış yapın para kazanın…

[su_box title=”Oriflame Subat Kataloğu İncele”]oriflame Şubat Katalogu tıkla[/su_box]

Oriflame güzel bir fırsattır, oriflame danışmanlara ve yeni kayıt olcaklara…
Oriflame kayıt kampanyası ile mükemmel hediyelerle bir fırsat sundu.. Hem kayıt ücreti 1 lira hemde harika hediyeleri..

Oriflame şubat  kataloğunu bu sayfada yayımladık. Katalog bildiğiniz gibi içerisinde sevgililer gününü de barındırması sebebiyle aynı zamanda “Oriflame sevgililer günü kataloğu ″ olarak da adlandırılabilir. Bolca indirime şahit olabileceğiniz bu kataloğu sayfamızdan online olarak inceleyebilmeniz mümkün. Bu makalemizi ise hassas ciltlere ayırmak istedik.

Oriflame şubat kataloğu 2013‘de hassas ciltlere özel bol miktarda ürün göreceksiniz. Cildiniz vücudunuzun en önemli parçasıdır. Hassas deriler genellikle vücudun yüz, el, kolve bacak bölgelerinde bulunur. Kullanmış olduğunuz kozmetik ürünü, düzenli tıraş, temizlik ürünü, giysilerinizi yıkadığınız çamaşır deterjanı hatta giysilerinizin üretildiği kumaş bile cildinizi tahriş ederek zarar verebilir, kızarmalar ve lekelenmelere yol açabilir.

Bazı gıdalar, parfüm veya kolonya hassas cildinizde kızarıklık ve lekeler oluşturabildiği gibi kaşıntılara da yol açabilir. Doğrudan ısı veya güneşe maruz kalındığında, kılcal damarlar yanaklar ve burun üzerinde daha görünebilir hale gelerek deri soyulmalarına yol açabilir.

Belirtileri azaltın!

Yukarıda saydığımız herhangi bir şey yüzünden tetiklenen belirtiler arasından kaynağı bulun ve kullanmayı derhal bırakın.

Cilt yatıştırıcı etiketli Oriflame ürünlerini kullanmak cildinizin dengesini yeniden kazanmanızı sağlayacaktır. Her zaman banyo ya da yıkama sonrası cildinizi nazik hareketlerle kurulayın. Oriflame şubat kataloğu ‘den temin edeceğiniz ürünlerle yapacağınız cilt bakımı ile kendinizi şımartın.

Eğer kullandığınız kozmetik ürünleri cilt tipinize uygun değilse, gözeneklerinizi tıkarlar ve deriyi koruyucu tabaka olan sebum üretimini engellerler. Kozmetik sadece makyaj demek değildir. El kremi, güneş koruyucular gibi cildiniz için uygun olmayan ve genellikle hassas ciltleri ağırlaştıran ürünler cildinizi tahriş edebilirler.

Cildinize uygun kaliteli cilt bakım ürünleri bulun.

Oriflame makyaj ve cilt bakım ürünleri zengin içerikleri nedeniyle bir çok hassas cilt tipi için uygundur. Oriflame’in kızarmaya yatkın, kuru ve gergin cildi yatıştırıcı ve nemlendirici formülleri ile, Optimals ve Tender Care ürünlerini Oriflame şubat kataloğu içerisinden temin edip rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Cilt bakım ürünlerini uygularken kişisel hijyene dikkat edin. Nemlendirici ya da diğer cilt bakım ürünü uygularken ellerinizden kiri ve parfüm kalıntılarını yok ederek, iltihaplanma riskini azaltabilirsiniz.
Kızarıklıkların azalmasına yardım edecek birkaç öneri daha…

-Stressi azaltın, bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Dermatologlar cilt problemlerinin kaynağının stress olduğunu söylüyor.
-Diyetinize dikkat edin. Her zaman taze sebze ve meyve tüketin. Unutmayın, cildiniz yediklerinizin aynasıdır. Taze tüketilen yiyecekler taptaze bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.
-Hayat değişiyor ve cildiniz de değişiyor. Hormon salgı değişimleri, cildinizde yağ salınımını da etkileyecektir. Oriflame ürün yelpazesinde hormonal yaşlanmaya bağlı belirtilerin tedavisini hedefleyen ürünler bulabilirsiniz.
-Parfümler ve saç boyaları genellikle cilde zarar veren maddeler içerirler. Oriflame Saç bakımı için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Oriflame Şubat kataloğu 2013 bu ihtiyacınıza fazlasıyla cevap verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir