Oriflame Siparişlerimi Nası Takıp Edebilirim?

 

Oriflame Üyelik ve Başvuru Formu
Oriflame Üyelik ve Başvuru Formu

Oriflame de sipariş verdiniz, kargonuzu merak ediyorsunuz yani kargom nerede?

Oriflame yurtiçi kargo şirketi ile siparişlerinizi adrese teslim diyor aksi bir durum olmadığı sürece 2-3 gün için de siparişleriniz elinizde…

Oriflame de sipariş verdiniz ürünleri merak ediyorsun kolim nerede nasıl takip edebilirim?

 • Web sitemize Danışman kodunuz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, Sipariş Verme bölümünden sipariş koliniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Yada aşağıdaki bağlantıda oriflame türkiye anlaşmalı kargo şirketi Yurtiçi kargo bağlantılı sayfada Oriflame danışman kodunuzu girerek kargonuzun nerede olduğunu kim tarafından hangi yurt içi kargo şubesinde olduğunu görebilirsiniz.

Kargonuzu takip etmek için tıklayınız.

 • Koliniz paketlendiği andan itibaren aynı anda hem Yurtiçi Kargo sistemi tarafından, hem de Oriflame tarafından görüntülenebilmektedir.
 • İnternetten Takım Lideri adresine kesilen siparişleri sorgulayabilmeniz için, Danışman kodu bölümüne siparişi veren Takım Lideri’nin kodunun yazılması gerekmektedir.
 • Bu sorgulamada sadece Takım Lideri adresine hangi tarihte, kaç adet kolinin gönderildiği görülür, Danışman bazında sorgulama yapılamamaktadır.
 • 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Hattı’ndan sipariş kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 1. Fatoş diyor ki:

  Slm oriflame siparisimi verdim ama daha msj dahi gelmedi siparis verdigim ürünleri nasıl takip edebilirim verdiğim ürünleri görmek istiyorum

  • Oriflame Danışman diyor ki:

   Merhaba Fatoş, Oriflame de verdiğinizi siparişlerin konturolünü yada siparişi verip vermediğimizi kontrol edeceğimiz ayfa yolu şu şekildedir.
   Danışman girişi yaptıktan sonra, danışman sayfasında bulunan, sipariş yazan yeri tıklıyoruz. solda sipariş girişi yazan yere tıkla ve açılan yerde sipariş tarihçesi yazan yere tıkla açılan sayfada faturalar kısmında sipariş verdiğiniz fatura detaylarını isterseniz hangi ürünleri sipariş vermişsiniz görebilirsiniz.
   Diğer bir yol ise burada video anlatımlı var. Oriflame Sipariş hakkında tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir