Oriflame Satış Danışmanı olmak için gerekenler nelerdir?

Oriflame Satış Danışmanı olmak için gerekenler nelerdir?

İsteyen herkes Oriflame bünyesine satış danışmanı olarak katılabilir. Farklı geçmişlere sahip birçok kişi Oriflame’de çalışarak başarı elde etmiştir. Kendi işinizi kurma adına size çok nadir bir fırsat sunan Oriflame’de, satış danışmanlığı için yapmanız gereken tek yatırım ise bağlılığınız ve tutkunuzdur.
Nasıl Başlanır?

Oriflame‘de Satış Danışmanı olarak yeni başladığınızda size rehberlik ve koçluk yapacak, yardımcı olacak daha bilgili ve tecrübeli danışmanlarınız olacaktır. Bu koçunuz, size Oriflame’i tanıtacak ve ilk başta gereken tüm bilgileri sizinle paylaşacaktır. Yeni başladığınızda ihtiyaç duydugunuz her şeyi içeren bir İşe Baslangıç Seti de size hediye edilecektir.
Nasıl para kazanılır?

Oriflame’de para kazanmanın iki yolu vardır; Oriflame Güzellik Danışmanı olarak indirimli fiyatlar ile sipariş verdiğiniz ürünleri, katalog fiyatına bağlı kalarak müşterilerinize satabilirsiniz. Ayrıca, çevrenizdeki diğer insanlari da Oriflame ailesine davet ederek satış yapan bir ekip kurduğunuz takdirde buradan da rahatlıkla ek bir gelir elde edebilirsiniz.
Ne kadar zaman harcanmalıdır?

Ne kadar zaman harcayacağınız ve ne kadar süre çalışacağınız tamamen sizin elinizde olan Oriflame Satış Danışmanlığı’nda, tüm zamanınızı bu işe adamak veya boş zamanlarınızda ek gelir sağlamak tamamen size bağlıdır. Açılış zamanı olmadığı için size uyan bir şekilde zamanınızı ayarlayabilirsiniz.
Nasıl Katılınır?

Oriflame’e, tanıdığınız bir güzellik danışmanı aracılığıyla ya da bölgenizdeki Oriflame Hizmet Merkezi`ni arayarak katılabilirsiniz.
Oriflame Güzellik Danışmanı olmanın faydaları nelerdir?

Oriflame güzellik danışmanlarından biri olarak, kendiniz ve aileniz icin aldığınız güzellik ürünlerinde tasarruf edebilirsiniz. Yaptığınız satışlardan kar elde edebilirsiniz ve başka arkadaşlarınızı da takımınıza davet ederek toplam grup satışından da para kazanabilirsiniz.
Birçok Oriflame Güzellik Danışmanı bu işi tam zamanlı bir iş olarak görüp kariyerlerinde başarı elde ederken; diğerleri de boş zamanlarında ek gelir elde etmek için ürünlerimizi satmayı tercih ettiler.
Oriflame İşe Baslangıç Seti’nde neler bulunur?

Oriflame İşe Baslangıç Seti, bir Oriflame Satış Danışmanı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz Oriflame ve ürünleri hakkında sunum malzemeleri, kataloglar ve eşantiyon ürünler içermektedir.

Bunların dışında sormak istediğiniz soruları bize Oriflame iletişim bölümümüzden ulaşarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir