Oriflame Ocak Kataloğu

Oriflame yeni yıla özel çıkardığı katalog ile yepyeni umutlara yelken açacaksınız. Yeni yılda güzel bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?
Cevabınız evetse, Oriflame Ocak  kataloğu mutlaka bakmalısınız… Yeni ürünlerden güllerin içinden, aşkın kalbinden çıkan Volare EdP muhteşem kokusuyla sizi kendine bağlayacak, Cildin nefes almasına izin veren yapısıyla kusurları kapatan, nemlendiren Perfect Fusion Fondötenle övgüleri toplayacak, Lip Spa Therapy Dudak Balmıyla kışın soğuk etkisini tüm gün nemlendirme sağlamasıyla atlatacaksınız.Geçtiğimiz aylarda kataloglarda bulunan My Red EdP ve Vip Night EdP, çok ilgi görmüş ve birçok kadından beğeni almıştı. Ocak kataloğunda birçok kadının favori parfümü olan Volare EdP, yeni gül tasarımlı şişesiyle yer alıyor.

Oriflame Ocak Kataloğu 2014
Oriflame Ocak Kataloğu 2014

Oriflame Ocak Kataloğu Fırsatları

Dolu dolu 135 sayfadan oluşan Oriflame Ocak kataloğu, hem kadınlara hem erkeklere hem de çocuklara yönelik birbirinden güzel ürünler indirimlerle, bedava ürünlerle herkesin odağında olacak.

Kadınlar İçin Volare EdP, Perfect Fusion Fondöten, Lip Spa Therapy Dudak Balmı, Amber Elixir EdP, Divine EdT, Giordani Gold EdP, Eclat EdT ve daha faza parfüm indirimli fiyatlarıyla ve hediyeleriyle yer alırken, erkekler için Flamboyant EdT, Architect EdT, Sir Avebury EdT, Espionage EdT, Voyager EdT, Glacier EdT, Glacier Athletic EdT, Excite EdT, Soul EdT ve fazlası yer alırken, Küçük prensler ve prensesler için Disney Planes EdT, sabun ve şampuan, Disney Princess şampuan ve sabun ve minikler için Oriflame Baby ürünleri indirimli olarak yer buluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir