Oriflame Mayıs 2013 Kataloğu

Oriflame mayıs ayı 2013 Katalog sayfamız; Oriflame Mayıs Kataloğu 2013 ile alakalı ne aramıştınız? Anneler gününe özel hediye mi arıyorsunuz?
Oriflame İndirim Broşürü (Mayıs 2013) Altın fırsatlardan yararlanabilmeniz için üye olmanız gerekiyor.
Oriflame satış danışmanı olacaksanız fırsatlardanfaydalanmanız için oriflam’e kayıt olmalısınız. Oriflame kataloğuna sadece bakacağım  yeni neler var derseniz, bahara özel hazırlanmış yeni bir parfüm Oriflame katalog içerisindeki yerini almış. Tabi parfümün Oriflame mayıs kataloğu 2013’e özel tanıtım fiyatından satılıyor olması, ürünü denemek için güzel bir fırsat.

İsveç merkezli bir kozmetik firması olan Oriflame, 40 yıldan uzun süredir dünya pazarında birçok farklı ürünle yer almaktadır. Güvenilir ve kaliteli ürünlerle dünya kadınların; güzellik, kişisel bakım ve kozmetik ihtiyacını karşılayan Oriflame, 60’ın üzerinde ülkede hizmet vermektedir. Oriflame ürün yelpazesi çok geniş olan markanın 1000’nin üzerinde farklı ürünü bulunduğundan, tüm Oriflame ürünlerinden teker teker bahsetmek için birkaç paragraf yeterli olmayacaktır. Üretim tekniklerine en başından beri muazzam derecede özen gösteren markanın tüm ürünleri doğal içeriklidir. İnsan sağlığına zarar veren sentetik kimyasal bileşenler kullanmayan Oriflame, bilim adamlarından oluşan üretim ekibiyle Oriflame Katalog ürünlerini insan ve çevre dostu ürünler çerçevesinde geliştirmektedir.

Birçok ülkede bir ilke imza atan ve günümüzün popüler pazarlama tekniklerinden biri haline gelen doğrudan satış temsilciliği uygulamasını uygulayan Oriflame, kazancını müşterileri ile bölüşmektedir. Oriflame mayıs kataloğu 2013 ürünleri tamamen yüksek standartlarda hazırlanmış ürünlerden oluşuyor. Marka ürünlerinin sonuna kadar arkasında olduğundan, en iyi tanıtımın müşteriler tarafından yapılabileceğine inanmaktadır. Oriflame ürünlerini kullanan ve kaliteden anlayan müşteriler birer satış temsilcisine dönüşerek, insanlara kendi kullandıkları ürünleri satmaktadır. Bir satış temsilcisinin kalitesi sebebiyle kendi kullandığı ürünleri başkalarına pazarlaması çok daha kolay olduğundan, Oriflame bu yöntemle dünya pazarında hakim bir marka haline gelmiştir. Kozmetik ürünü alanında devrim yaratan yeni içerik buluşlarına imza atan marka, dünya çapında ses getiren ürünlerini satan temsilcilere yüksek kar vaat etmektedir. Son derece karlı satış işlemleri ile kadınların kendi işini kurmasını sağlayan Oriflame ayrıca tüm satış temsilcilerine ekip kurma ve organizasyonunu büyütme seçeneği de sunmaktadır. Oryantasyon sürecinin tamamlanmasının ardından Oriflame Kataloğu vasıtasıyla düzenli aralıklarla sunulan kampanyaları değerlendiren bağımsız satış temsilcileri, kar marjını daha da arttırarak arzu ettikleri kazanç seviyesine ulaşabilmektedir. Bunun için “Oriflame Mayıs Kataloğu 2013” iyi bir başlangıç fırsatı olma özelliğin taşıyor.

Cilt bakımı ürünlerinden güzellik ürünlerine birçok ihtiyaca yönelik doğal içerikli ve yüksek kalite çizgisinde hizmet veren Oriflame, tüm bu güvenilir ürünlerini ekonomik fiyatlarla pazarlamayı tercih etmektedir. Misyonuyla dünya genelinde her kadının en kaliteli kozmetik ürünlerini kullanabilmesini amaçlayan marka, ülkemizde de her geçen gün daha fazla kadına ulaşmaktadır. Tüm kadınlara kendi işini kurma fırsatı sunan Oriflame, yakında gelecekte Türkiye’nin en büyüğü olmak için çalışmaların hız vermiştir. Bu doğrultuda Oriflame Mayıs kataloğu 2013 bu sürecin bir parçası olarak yayında.
Oriflame Mayıs Kataloğu 2013 için TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir