Oriflame Mart Kataloğu 2013

Oriflame Mart Kataloğu 2013 ve Fırsatları
Oriflame cilt bakımı ve kozmetik ürünlerini danışmanlara özel fiyattan almak için elinizi çabuk tutun… Hemen şimdi sizde bize katılın mart ayı fırsatları ile kazanmaya başalyın!

Oriflame’e Kaydolmak İçin Tıklayın…

Cildiniz vücudunuzun en önemli parçasıdır. Hassas deriler genellikle vücudun yüz, el, kolve bacak bölgelerinde bulunur. Kullanmış olduğunuz kozmetik ürünü, düzenli tıraş, temizlik ürünü, giysilerinizi yıkadığınız çamaşır deterjanı hatta giysilerinizin üretildiği kumaş bile cildinizi tahriş ederek zarar verebilir, kızarmalar ve lekelenmelere yol açabilir. Oriflame mart kataloğu 2013 tüm bu belirtileri azaltmaya yardımcı formülleriyle her zaman yanıbaşınıza.

Bazı gıdalar, parfüm veya kolonya hassas cildinizde kızarıklık ve lekeler oluşturabildiği gibi kaşıntılara da yol açabilir. Doğrudan ısı veya güneşe maruz kalındığında, kılcal damarlar yanaklar ve burun üzerinde daha görünebilir hale gelerek deri soyulmalarına yol açabilir.

Belirtileri azaltın!
Yukarıda saydığımız herhangi bir şey yüzünden tetiklenen belirtiler arasından kaynağı bulun ve kullanmayı derhal bırakın.

Cilt yatıştırıcı etiketli Oriflame ürünlerini kullanmak cildinizin dengesini yeniden kazanmanızı sağlayacaktır. Her zaman banyo ya da yıkama sonrası cildinizi nazik hareketlerle kurulayın. Cilt bakımı ile kendinizi şımartın.

Eğer kullandığınız kozmetik ürünleri cilt tipinize uygun değilse, gözeneklerinizi tıkarlar ve deriyi koruyucu tabaka olan sebum üretimini engellerler. Kozmetik sadece makyaj demek değildir. El kremi, güneş koruyucular gibi cildiniz için uygun olmayan ve genellikle hassas ciltleri ağırlaştıran ürünler cildinizi tahriş edebilirler. Bunun için Oriflame mart kataloğu 2013 içerisinden cildinize en uygun cilt kremini bulmaya çalışın.

Cildinize uygun kaliteli Oriflame cilt bakım ürünleri bulun.

Oriflame makyaj ve cilt bakım ürünleri zengin içerikleri nedeniyle bir çok hassas cilt tipi için uygundur. Oriflame‘in kızarmaya yatkın, kuru ve gergin cildi yatıştırıcı ve nemlendirici formülleri ile Optimals ve Tender Care ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cilt bakım ürünlerini uygularken kişisel hijyene dikkat edin. Nemlendirici ya da diğer cilt bakım ürünü uygularken ellerinizden kiri ve parfüm kalıntılarını yok ederek, iltihaplanma riskini azaltabilirsiniz.
Kızarıklıkların azalmasına yardım edecek birkaç öneri daha…

-Stressi azaltın, bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Dermatologlar cilt problemlerinin kaynağının stress olduğunu söylüyor.

-Diyetinize dikkat edin. Her zaman taze sebze ve meyve tüketin. Unutmayın, cildiniz yediklerinizin aynasıdır. Taze tüketilen yiyecekler taptaze bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. Oriflame mart kataloğu 2013‘ten temin edeceğiniz cilt bakım kremleri ile de güzel görünümlü bir cilt için son noktayı koyun.

-Hayat değişiyor ve cildiniz de değişiyor. Hormon salgı değişimleri, cildinizde yağ salınımını da etkileyecektir. “Oriflame” ürün yelpazesinde hormonal yaşlanmaya bağlı belirtilerin tedavisini hedefleyen ürünler bulabilirsiniz.

-Parfümler ve saç boyaları genellikle cilde zarar veren maddeler içerirler. Oriflame mart 2013 kataloğu saç bakımı için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir