Oriflame Marka Ortağı Olmak

Oriflame marka ortakları

Oriflame Marka Ortağı Olmak Ne Demek?

Oriflame danışmanlarıönümüzdeki süreçte yeni bir söylem ile oriflame işlerine devam edecekler. Bu söylemyada sıfat iş ortağı danışman gibi anlamları ifade ediyor sanırım.

Oriflame iş ortağı olmak demek, ürünlerin satışalrını kendi ekipleri ile yüksek cirolar çıkartarak elde ettikleri istihdama denir. Danışman yada temsilci de aynı anlam taşıyor. İster Marka ortağı olun ister danışman bu hiç fark etmez siz tutkulu ve kararlı duruşunuzdan ödün verdiğinizde Oriflame yada farklı network marketing firması olsun çalışmazsan başaramzsın.

Oriflame nedir? İsminin anlamı nedir? sorularına cevap yazdığımı hatırlıyorum! Ama yine çok kısa da olsa şuraya not bırakayım.

Oriflame isminin anlamı FİLÂMA demek. Sancak, bayrak lider anlamlarını kapsıyor diye düşünüyorum.

Oriflame isverç firması doğrudan satış çalışma şekli ile danışmanları ve danışanları olan bir güzellik kozmetik şirketidir.

Oriflame’e katılmak ücretsiz olduğu gibi istediğin zaman da bıraka bilirsin. Yani Hepsiburada internet sitesine üye olurgibi üye oluyorsun sana özel bir giriş kodu ve şifre geliyor alışveriş sitelerinden farkı burada ürünleri danışman fiyatı alarak%30 ile %40 indirimli alıyorsun. Satış ve devet ile çok yüksek kazanç ede etmek mümkün. Tabi bu işlem basıt olduğu kadar çok da kolay değil. İsteyen herkes yapar amaherkes kazanamaz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir