Oriflame Kozmetik Beğen

Kişisel Facebook sayfalarınızda Oriflame ürünlerini, kampanyalarını ve fırsatlarını tanıtırken dikkat edilmesi gereken en önemli kural yayında olan Facebook sayfalarınızın isminde ve linkinde “Oriflame” kelimesinin kullanılmamasıdır.
İlgili kuralı aşağıda bulabilirsiniz:

3. Domain (Link/Sayfa) ismi

Danışman “Oriflame” kelimesini oluşturdukları kendi web sitesi adresinde kullanmamalıdır. Danışman, tüketicinin resmi Oriflame sayfası ya da grubu olduğunu zannedebileceği isim ve resimlerle sosyal medya sayfası oluşturmamalıdır.
– Sosyal medya sayfasının grup ismi ve resmi, sayfayı oluşturan kişi tarafından açıkça ifade edilmelidir. Örneğin “Aslı’nın Oriflame Takımı” diyerek Aslı’nın resmine yer verilmelidir.
– Sosyal medya sayfası grup ismi, örneğin “Oriflame İstanbul” gibi olmamalı ve resmi Oriflame logosu , Oriflame’in kendi telif hakkı kapsamında olan her türlü görseli içermemelidir.

Eğer kişisel Facebook sayfa isminizde ve linkinde “Oriflame” kelimesi geçiyorsa lütfen 23 Nisan 2012 akşamına kadar değiştiriniz veya mevcut sayfanızı iptal edip, kurallara uygun yeni bir sayfa açınız. Tanınan süre sonunda “Oriflame” kelimesinin kişisel Facebook sayfa isminizde ve linkinde geçmesi ve tespiti halinde sayfanız Facebook tarafından silinecektir.

Gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı teşekkür eder,
Çalışmalarınızda artan başarılar dileriz.

Oriflame Kozmetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir