Oriflame Kokusu My Naked Truth

My Naked Truth: Güzelliğin kokusunu teninizde hissedin

Bu zarif ve kadınsı parfüm teninize güzellik, ruhunuza uyum ve sakinlik katacak.

Kendinden emin, zarif bir duruş, etkileyici bir aura ve çekicilik – kadınlığın doğasını daha iyi ne tarif edebilir? My Naked Truth kokusu saf güzelliğinizin yalın bir yansıması, dişil auranızın mükemmel bir tamamlayıcısı olacak.

Oriflame Bayan Kokusu My Naked Truth

My Naked Truth’un yapısı

Çiçeksi, meyvemsi ve odunsu notaların zengin bir karışımı olan bu olağanüstü parfüm, ipeksi, yumuşak yapısıyla cildinizi nazikçe saracak ve kendinizi çok özel hissetmenizi sağlayacak.

Pamuk çiçeği – My Naked Truth’un ilham kaynağı

Bu baş döndürücü EdT, ilham kaynağını, saf ve zarif pamuk çiçeğinden alıyor. Ekildikten yaklaşık 2 ay sonra pamuk bitkisi tomurcuklanır, kısa bir süre sonra tomurcuklar açar ve ortaya kremsi beyaz, harika çiçekler ortaya çıkar. Zamanla bu çiçekler tatlı bir sarı renge, ardında toz pembeye bürünür. Pamuk çiçekleri yoğun güneşin altında açar, gelişir ve nihayet pamuk topları meydana gelir. Bu benzersiz güzellikteki görüntüden esinlenen parfüm tasarımcıları pamuk çiçeğinin özünü meyvemsi ve odunsu kokuların yoğunluğuyla buluşturdular ve yumuşak, saf ve bir o kadar etkileyici bir koku…
Gerçek uyumun sembolü My Naked Truth Şişesi

My Naked Truth, kokunun hikayesini yansıtan, son derece zarif, kadınsı oval formlara sahip bir şişeyle geliyor. Ortasının şeffaf olması kokunun iç güzelliğinizi yansıttığını dile getiriyor. Dış kısmının gücü ve sertliği ise güzellikte gizli olan gücü anlatıyor.

Kadınlar günü için eşsiz harika bir hediye

Her kadın, kendi teni içinde güzel hissetmeli. Bir kadına sevginizi ve hayranlığınızı göstermek için, onun iç güzelliğini yansıtacak bir parfüm hediye etmekten daha incelikli ne olabilir? Anneniz, kız kardeşiniz veya arkadaşınız, hepsi bu parfümün kokusundan ve şeklinden etkilenecek, bu hediyeden çok mutlu olacaklar.

My Naked Truth: Güzelliğin kokusunu teninizde hissedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir