Oriflame Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Oriflame her katalog döneminde yeni ürünler ve fırsatlarla daha da heyecanlı oluyor.

Bu ay oriflame fırsat katalogu danışmanlara özel %80 indirimli ürün seçeneği ile harika!

Oriflame Kat kat kazan bu ay harika bir çanta ile göz dolduruyor ve yanında hediye bir plaj havlusu da olabilir. Bunların hepsi sizin.
Yeni kayıt olan danışmanlara özel olan hoşgeldiniz 1. 2. 3. adımlarda çok güzel ürünler var.

Yine bu ay Oriflamede  üyelik ücreti yok yani oriflame kayıt bedava…
Kayıt Ücreti 30 TL Yerine 0 TL hem de çok güzel hediyelerde var. Hem yeni kayıtlar hemde sponsorlar bu ay çok kazanıyor.

Sizde bu kazanç döngüsünde yer alarak neler kazanacağınızı bir düşünün!

Heman küçük bir adım atın oriflame’e katılın.

Oriflame Üyelik Başvuru Formu

Oriflame Kayıt Ücreti Ne Kadar?” te bir düşünce

  1. Doğrudan Satış Danışmanı diyor ki:

    Oriflame de üyelik şartları nedir, kayıt ücreti var mı? Yokmuş.. Diğer bazı firmalarda örnek “farmasi üyelik” sisteminde üyelik ücreti var birde “farmasi kataloğu” ücretli… Peki farmasi, huncalife vs bu firmalar ile ek iş yaparak para kazanılır mı? tabii ki para kazanabilirsiniz.
    Avon kataloğu ve ürünleri tanıtara da para kazanmak mümkün hemde kolay ama kanaatim çok fazla kazanamazsınız. Bu benim görüşüm. Avon, Amway, Oriflame, Herballife ve benzeri firmalar da pazar payı yeni firmalar ile düşüş yaşanmış olabilir. Ben evde, internette para kazanmak istiyorum, ek gelir yada kendi işimi kurmak için ne yapmalıyım? Kadın girişimci olarak hayal ettiğim hayatı yaşamak istiyorum diyorsanız, hemen bir firma seçin ve başlayın ertelemeyin ki en kısa sürede sahnede alkışlanan siz olun.
    Oriflame benim tercihim, neden oriflame yapmalıyım? sorusuna beraber cevap bulabiliriz. Yorumuma mail adresinizi iletişim bilginizi bırakın size anlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir