Oriflame Üye Kayıt Nasıl Yapılır

Oriflame’de Kayıt Nasıl Yapılır

Merhaba  arkadaşlar, Oriflame  üye olmak istiyorsunuz, yada oriflame de yeni bir kayıt açmak bu konuda sizlere yardımcı olmaktan  mutluluk duyacağım.

Yeni bir danışman olarak oriflame’e kayıt olmak istiyorsanız bu çok kolay, hemde ücretsiz.

Aşağıdan Oriflame Üyelik Formu yazan yere tıklayınız ve karşınıza çıkan formu doldurunuz, Oriflame Güzellik ve Bağımsız Satış Danışmanı arayarak size ulaşacak ve kaydınızı tamamlayackatır.

 

Oriflame iş fırsatı ile çalışmak  oriflame’e üye olmalısınız! Yani bir sponsor aracılığı ile veya  oriflame resmi sayfasından  açılan kaydınızla size gelecek olan danışman kodunuz ve şifrenizle danışman olarak kayıt olmuş olacaksınız.

Bu kayıt işlemi sizin için biz yapabilir miyiz? Ücretsiz ve en iyi  sponsor desteği ile sende para kazanabileceksin.

Bu seçiminiz ile başalar, eğer resmi siteden kendiniz başvurursanız size oriflame yine bir sponsor ataması yapar. Bu çoğu zaman yeni kayıtlar için çok iyi olmaya bilir.

Biz bu konuda yeni adaylara kayıt ve sponsorluk anlamında yardım ediyoruz. Hemen buradan başalyabilirsiniz

 

Peki kayıtlı bir oriflame danışmanısınız üye olmak isteyen yeni bir aday buldunuz Alt Üye Yapma, Kayıt Açma konusunda da pek birşey bilniyorsunuz nasıl kayıt yapacaksınız?

Şimdi aşağıdaya doğru okumaya başlayınız veya resimli anlatım yolları izleyerek yada videoyu izleyerek kayıt nasıl yapılır bunu öğreneceksiniz.

 

Oriflame Türkiye Resmi Web Sitesi Üzerinden Kayıt Olmak İçin Tıkla

İlk önce Oriflame Türkiye Resmi Sitesinden danışman girişi yaparak başlıyoruz. www.oriflame.com.tr adresinden siteye ulaşıyoruz danışman girişi yazan yeri tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan sayfada danışman kodumuzu ve şifremizi giriyor ve giriş yazan butonu tıklıyoruz ve devam ediyoruz.

Danışman sayfasından Ekip Yönetimini sonra solda Kayıt yazan kısmı ve altında açılan Online Kayıt Yazısını tıklıyoruz.

Sağ kısımda karşımıza açılan sayfada devam ediyoruz, burası Oriflame Üyelik Kayıt Formu şimdi burayı dolduracağız.

Dikkat: E postanız yoksa kutucuğu işaretleyiniz. (e-posta) zorunlu değil.

Ad Soyad büyük harfle yazılmalı  TC numaramız ve doğum tarihi gün,ay,yıl eksiksiz ve kimlikteki gibi yazılmalı.

Aşağıda ki boş yerlere, bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin iseniz şartları da kabul ettiyseniz kayıt ol butonuna  tıkla kaydınız açılsın.

Bol şans ve artan kazançlar dilerim. Artık siz güzellik ve satış danışmanısınız. Bundan sonra gelsin paralar :)

 

 

    • İş Güzellik diyor ki:

      Merhaba Sümeyra Hanım, üyelik avantajlarını anlatın, oriflame kazanç fırsatları var hem indirimli ürün alacaksın satış yapar yada ekip kurarsan para kazanacaksınız diye bilgilendirmelerde bulunun. Eğer kişi sadece kendi ihtiyacını almak için oriflame’e üye olduysa zorlamayınız.

    • İş Güzellik diyor ki:

      Merhaba Hilal Hanım, Oriflame de yeni kayıt açmak için ilk önce danışman adayınızın bilgilerini alınız. Daha sonra Oriflame Üyelik formuna doğru bir şekilde eksiksiz girdiğinizden emin olun ve gönderiniz. Kayıt açılınca iletişim bilgilerine girdiğiniz telefon numarasına Oriflame danışman numarası ve şifre gelecek bu bilgiler oriflame danışman girişi yapması için gerekli olacaktır. Tabii yedi üye olan bir danışmana kataloğu veriniz katalog için ücret istemeyiniz ki sponsor olduğunuz da belli olsun. Artan kazançlar ve başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir