Oriflame Haziran Kataloğu Fırsatları

Merhaba bu ay Oriflame Haziran Kataloğu fırsatlar ve kazançlarla dolu. Oriflame haziran katalog döneminde Oriflame’e kayıt olacak olan yeni danışmanlar, çok güzel bir kampanyadan yararlanabilecek. Oriflame’de bu ay kayıt üvreti 1 lira hemde kat kat kazanla birlikte güral porselen  setinin bir kısmını alma hakkına sahip olacaklar. Takip eden aylarda ise bay bayan parfüm setleri var.

Her ay farklı bir ürün farklı bir kapmanya sade bununlada kalmıyor, hem kayıtlar hem sponsorlar kazanıyor.

Nasıl mı?

Şimdi Oriflame’e kaydınızı yaptırdınız, siz 100 puan sipariş topladınız yaklaşık katalog fiyatı üzerinden 150- 170 tl tutarında siz bu ürünlerin üzerinden satış kârı 40 tl kazandınız. Hem iş sahini oldunuz hemde kaliteli ürünlerden oluşan cilt bakımı, güzellik, kozmetik ürünlerini uzuz alma hakkı kazandınız. Hemde sarmaye bağlamadan riske girmeden tüm bu işleri Oriflame sizler adına üstlendi, bitti mi yoo hayır! Devam ediyor kazançlar.

Diyelim siz eşinizden ailenizden bu ay iki kay yaptınız varsayalım, onlarında kendi ihtiyacları olan ürünleri almasını sağladınız, oanlarda sizin gibi fırsatlardan yaralandı peki sin bu yaptığınız çalışmai le ne kazandınız!

 

Oriflame Haziran Kataloğu 2013
Oriflame Haziran Kataloğu 2013

Bir kere bu yapmış olduğunuz iki kayt için hediye bir seyahat çantası alacaksınız. Sizin ve onların yapmış olduğu satışların toplam puanı sizin hanenizde toplandığından siz seviye alacaksınız bunun karşılığı 9-10 lira bir para faturanızdan eksik edeyeceksiniz. Nasıl güzel değil mi?

Bu bir başlangıç tabii böyle çalışarak ayda 1000 lira ve üzeri para kazanan kişilerin sayısı binlerce oriflame de! Devam edelim mi?

Eğer bu ay siz taplam 5 kayıt yaptınız ve onlar da 100 bp satış yaptı bende size küçük bir hediye vereceğim. Eğer kaydınızı buradan yaptığınızda size 1 gr altın hediyem olacak.

Eğer nasıl oluyor diye merak ediyorsanız

iletişim sayfamızdan yada  Oriflame ÜYE KAYIT Formu ile bizlere sorarak öğrenebileceğinizi unutmayınız. Hemen  şimdi sizde Oriflame ailesine katılmak isterseniz. Buradan Oriflame Üyelik Formunu TIKLAMANIZ ve üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir