Oriflame Gıda Takviyesi Ürünleri

 

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

30% ve daha fazla indirim

 

ZİNDE YAŞAM

Zinde, mutlu ve güzelliklerle dolu bir yaşam için vücudunuza hak ettiği ilgiyi, gıdaları ve sağlıklı yaşam tarzını sağlamanız gerekiyor. Biz de Oriflame olarak daha mutlu ve zinde bir yaşamı ABC rutini ile sistemleştirdik. Wellness by Oriflame ürünlerimizi 15 yıllık bilimsel çalışmalar sonucunda geliştirdik.

 

Oriflame olarak 15 yıllık bilimsel çalışmalarımız sonucunda doğal içeriklerle geliştirdiğimiz Wellness by Oriflame ürünleri ile dengeli beslenmek ve zinde bir yaşama adım atmak şimdi çok daha kolay.

 

Zengin Gıdalar

Doğru ve dengeli bir beslenme alışkanlığı için protein ve lif açısından zengin gıdalar tüketmeniz ve öğün atlamamaya özen göstermeniz gerekir.

 

Kilo Kontrol

Kilo kontrolü konusunda başarısı kanıtlanmış, besleyici bileşenler içeren Natural Balance Shake içecek tozları, üç farklı doğal aroma ile üretiliyor.

 

Sağlıklı Yaşam

Daha zinde bir yaşam için çilek, çikolata ve vanilyadan damak tadınıza uygun olanı seçmeniz yeterli. Dilerseniz taze meyve ve yemişlerle hazırlayabileceğiniz size özel tariflerle öğünlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

 

 

TAKVİYE EDİCİ GIDA NEDİR?

 

Takviye edici gıdalar ya da bilinen adıyla gıda takviyeleri;  5996 sayılı Kanun kapsamında “normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının, kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünler olarak tanımlanmıştır.

 

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HANGİ AMAÇLARLA KULLANILMAMALIDIR?

]

Günlük beslenme ihtiyacının karşılanmasının desteklenmesi amacıyla Bakanlığımızca kayıt altına alınan işletmelerde üretilen ve ithaline izin verilen “takviye edici gıda” niteliğindeki ürünlerin; kilo verdirici, kilo aldırıcı, boy uzatıcı, cinsel performansı arttırıcı, sigara bıraktırıcı, hastalıkları önleyici, tedavi edici ve iyileştirici ürünlermiş gibi gösterilerek satışa sunulması mevzuata aykırıdır. Bu tür iddialarla satılan ürünler, söz konusu beklentilerin karşılanması amacıyla tüketilmemelidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir