Oriflame Fatura Ödeme

ÖDEME KANALLARIMIZ İLE İLGİLİ GÜNCELLEME

Oriflame fatura ödemeleri  nasıl yapılır ve hangi bankalara, atm’lere  yapabiliriz?

Bir kaç kere Oriflame faturalartımı Ziraat bankası ATM’sinden ücretsi ve zahmetsiz yapmıştım, komüsyon kesintisi olmadığından da hoşuma gitmişti ama bu ücretsiz uygulamanın da sonu gelmiş. Sakın üzülmeyin yeni kanallar illaki çıkacak ve  aşağıda ki anlaşmalı bankalardan sizinde çok rahat ödeme yapacağınız bir banka çıkacaktır.

Artık ödemelerinizi T.İş Bankası’nın internet bankacılığından ve ATM’lerinden (kartsız işlemde yapılabilir) yapabilirsiniz.

Listedeki Akbank ATM’lerinden, kartsız işlem menüsünü kullanarak, ÜCRETSİZ olarak, Oriflame fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Ziraat Bankası, 21.11.2016 tarihi itibariyle, ATM kanalı ile yapılan ödeme işlemlerinden, 3 TL masraf almaya başlayacaktır.
ATM Kartsız işlem kabul eden bankaların ATM menü işlem adımları aşağıda hatırlatılmıştır.

T.İş Bankası ATM leri Kartsız İşlem Menüsü:
Kartsız İşlemler>Fatura Ödeme> Diğer Kurum Ödemeleri (Oriflame’i seçin)>T.C. Kimlik No ile Giriş>Cep telefonu Giriş> Abone No Giriş (Danışman numaranız)

Akbank ATM leri Kartsız İşlem Menüsü:
Kartsız İşlemler>Ödemeler>Fatura Ödeme> Diğer Fatura Ödemeleri (Oriflame’i seçin)> Abone No Giriş (Danışman numaranız)>T.C. Kimlik No ile Giriş
Not: Sadece, madeni para iadesi verebilen ATM’lerde geçerlidir.

Ziraat Bankası ATM leri Kartsız İşlem Menüsü:
Kartsız İşlemler>Ödeme İşlemleri>Fatura Ödemeleri> Diğer Faturalar(Oriflame’i seçin)> Danışman No Giriş

TEB ATM leri Kartsız İşlem Menüsü:
Kartsız İşlemler>Ödeme İşlemleri>Kurum Ödemeleri> T.C. Kimlik No ile Giriş>Cep telefonu Giriş>Diğer Kurumlar> Abone No Giriş (Danışman numaranız)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir