Oriflame Ekim Kataloğu danışman ve yeni üye olacakların işine hız kattığı bir katalog dönemi bu ayda daha çok çalıma yapan danışmanların kazançları da artıyor. Oriflame ekim kataloğu bunun için birazdaha önem ve hız verilmesi gereken bir katalog bu ay sizde yeni ve indirimli ürünleri inceleyin, Oriflame’e danışman girişi yaparak, bu ayın indirimli ürünlerini sipariş verebilirsin. Oriflame’e üye olup daha çok kazaç elde etmek için lütfen Üyelik Girişi yapın, fırsatı kaçırma kampanya ya katıl.

 

Oriflame Ekim Katalog

 

Bakış açını değiştir. Her zaman yenilik arıyorsun, buluyorsun da. Bazen rujun değiştiriyor seni, bazen kokun! Çünkü sen değişiyorsun. Bakış açın değiştikçe, farklı çerçeveden bakıyorsun hayata ve güzelliğe..

İşte biz her ay olduğu gibi  bu ay da değişimi arayan kişilere yine yeniden  Oriflame Katalogları ile değişim rüzgarı estirmek istiyoruz. Kendini sürekli yenileyen, eskiye takılmayan, meydan okumayı seven, ilkleri gerçekleştirmeyi isteyen herkese, tanışmaya hazırlan diyoruz.

Oriflame ile karşına yepyeni bir sen, yepyeni bir güzellik çıkacak.

 

Oriflame Mayıs Kataloğu 2020’deki yeni ve indirimli ürünleri incele, danışman girişi yaparak, bu ayın ürünlerini indirimli al, fırsatı kaçırma kampanya ya katıl.

 

 

Oriflame Ekim Kataloğu 2020 yeni ve indirimli ürünleri inceleyin, bu ayın kampanyalarına katıl. İndirimli alışveriş fırsatı 2020 Oriflame  Kataloglar da

 

Oriflame kataloglarından indirimli sipariş vermek için ilk önce üye olmalısınız. Üye olduktan sonra danışman girişi yaparak online kataloğu yada ayın kataloğunu kullanarak ürünleri seçebilir, sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz.

Oriflame Üyelik Sayfasından formu doldurduğunuzda hediye katalog adresinize gelecektir.

Online Katalog aşağıda, yukarılarda bir yerlerde olacak istersen onu da incele. Katalog yayında oradan da inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Soruların varsa veya takıldığın yer olursa lütfen soru sormaktan çekinme, biz buradan da yardım edebiliriz.

Oriflame Danışman Girişi
Oriflame Üyelik Giriş

Oriflame Danışman Giriş Nasıl Yapılır?

Oriflame danışman girişi yapabilmeniz için size ait danışman numarası ve şifreniz olması gerekir. Eğer hala şifreniz yoksa size gönderebilirim.

Oriflame İndirimli Sipariş Şifrenizi Buradan Alın…

Oriflame şifreniz geldi, oriflame resmi sitesi olan siteye buradan ulaşabilirsin. tr.oriflame.com bu site Oriflame Türkiye Resmi web sitesidir. Danışman sayfasından giriş yaptığınızda ürünleri %30 indirimli almaya hakkınız var.

Diğer bir konu yeni üye olan danışmanlar için ilk 3 ay indirimli ürünler ve kampanyalar yer alıyor. Bu fırsatları danışman olan kişiler bir sefer yararlanır. Yeni kampanyaları ve fırsatları incelemeyi ihmal etmeyiniz indirimli ürünleri görmeniz sizin yararınıza olacak. Beğendiğiniz ürünleri isterseniz sipariş verebilirsiniz, ya da danışman fiyatında %30 indirimli olarak alabilirsin. bu da mümkün!

Bu konuda size yardımcı olabilmek için biz burada olacağız.

 

Oriflame Sipariş Nasıl Verilir?

 Buradan Oriflame Sipariş sayfamızdan “nasıl yapılır” sayfamıza bakınız…

Oriflame Kataloğu’nu ücretsiz almak için sizden çok küçük bir adım atmanızı isteyeceğim.  Kataloğumuz her ay güncelleniyor. Her ay farklı bir katalog basılmaktadır. Oriflame kataloğu internette online incelemeniz mümkün, ama biz size her ay yenilenen basılı kataloğumuzu göndermek istiyoruz, ki elinizde katalogla müşterilerinize ürünleri göstererek satış kolaylığı elde ediniz.

Katalog gönderebilmemiz için buradan formu doldurun, adresinizin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayın. Katalog ücretsiz olarak adresinize gönderilecektir.

 Oriflame Üyelik Girişi Nedir?

Biraz da oriflame üyelik girişi nedir danışman olmanın avantajları nedir Oriflame kimdir? Gibi merak ettiğiniz konulardan bahsedelim.

Oriflame Dünya çapında tanınan İsveç kozmetik firmasıdır. Dünyada 50. Yılın üzerinde bir zamandır doğrudan satış sistemle çalışmaktadır.

Doğrudan satış Nedir? Onu da buradan okuyunuz!

OriflameTürkiye’de 1992 den beridir çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmiştir. Oriflame harika başarılara imza atmış 1 numaralı kozmetik markasıdır.

Oriflame kozmetik ürünlerini “üye” danışman olmadan da temin edebilirsin.

Biz sizin ürünleri daha uygun fiyattan almanızı istiyoruz.

Oriflame üyelik hakkında bilmeniz gerekenler aşağıdadır.

Oriflame üyelik ücretsizdir. Üyelik için her hangi bir ücret ödemezsin. Oriflame Kataloğu yeni kayıt olan üyelere ücretsiz gönderilir.
Her ay sipariş vermek zorunluluğu yok!
Satış yapmak mecbur değil! Ama yıl da bir kez sipariş verirseniz tekrar üyelik açmak gibi bir derdiniz olmaz.
Oriflame ürünlerini kendi ihtiyaçlarınız için sipariş verebilirsiniz.
Danışman fiyatı ile ürünleri %30 ve üzeri uygun fiyattan sipariş vermen mümkün.
İlk üç ay yeni kayıtlar için “Hoşgeldiniz” programından faydalanmak, sadece yeni üyelere özeldir.

İlk 3 ay boyunca 100 BP sipariş veren yeni kayıt olmuş danışmanlar faydalanabilir.
Oriflame danışmanlara özel Kat Kat Kazan Programı var Yeni iadı Kazananlar Kulübü bu fırsat yeni eski fark etmeksizin tüm 125 BP sipariş veren danışmanların hak edişleridir., Tüm danışmanlar yararlana bilir.

Oriflame kataloğu ve üyelik hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Aklınıza takılan her konuda bize mesaj atabilir, e-posta gönderebilir veya doğrudan telefonla arayıp destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi liderlerinin olduğu ekipte yer almak için HEMEN şimdi aramıza katılın.

Siz de Oriflame Danışmanı olun, hayallerinizi gerçekleştirin.

Oriflame Ürünlerini %30 İndirimli Sipariş Vermek İçin Üye Ol!

Önemli: Oriflame kozmetik  cilt bakım ürünlerinde bitkisel özleri kullanan ilk kozmetik şirketlerinden birisi. Yenilenebilir kaynaklardan aldığımız bileşenleri her zaman en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizi geliştirirken doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanıyoruz.

Oriflame Mayıs Kataloğu‘nu inceleyip yeni ve indirimli ürünlere danışman özel fiyattan uygun almak isterseniz, sakın fırsatı kaçırma!

Oriflame Mayıs Kataloğu 1 – 31 mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

.

 

Oriflame Ürünlerini %30 İndirimli Sipariş Vermek İçin Üye Ol!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir