Oriflame Siparişi Nasıl İnternetten Verilir?

Oriflame ürünleri sipariş vermek çok kolay!
Aşağıdan yolu izleyerek sizde kendiniz, internetten oriflame ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Oriflame’e üye olmadan da sipariş verebilir isterseniz üye olarak da çok uygun fiyattan ürünleri alabilirsiniz.
İnternetten çok kolay sipariş nasıl verilir, video anlatımı izleyiniz. Sipariş konusunda veya üyelik konusunda sorularınız olursa lütfen aşağıdan yorum kısmından soru sormaktan çekinmeyiniz.
Şimdi Oriflameden Sipariş Verme yazımızı okumaya geçelim.

Oriflame Danışman Girişi Yaparak, İnternetten Sipariş Nasıl Verilir?

Oriflame kayıtlı satış danışmanı olduysanız, resmi web sitesinden www.oriflame.com.tr adresinden “oriflame” resmi web sitesine ulaşıyoruz. Sağ üstte Danışman Girişi yazan yeri tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan ekranda ki yerlere Danışman Kodumuzu ve Şifremizi yazarak siteye giriş yapıyoruz.
Yine Sağ üstte bulunan Hızlı Sipariş yazısını tıklıyoruz.

Hızlı Sipariş Sayfasına ürün kodlarını ve adet bilgilerini girdikten sonra ‘Alışveriş Sepetime Ekle’ butonuna basarak ürünleri sepete ekliyoruz.
Ürünlerimiz sepetimize eklendi… :)

Devam Et butonuna tıklıyoruz.

Burada, oriflame alışveriş sepetine eklediğimiz ürünlerin dışında,
Broşür Katalog, Hediye ve Promosyon, Ürünlerini görebilirsiniz.

Oriflame gelecek aya ait bir adet Ücretsiz Katalog eklemiştir. Ayrıca otomatik olarak indirimli 5li Oriflame Kataloğu ekliyor, isterseniz 5li katalog setini silebilirsiniz.

Not: Eğer oriflame iş olarak yapacaksanız yani oriflame den para kazanmak istiyorsanız 5 li kataloğu silmeyin katalog alımı yapın, yatırımınızı işinize kataloğu alarak yapınız.

Aşağı doğru indiğinizde
Danışman bilgileriniz gözüküyor.
Gönderi şekli 99 kargo adrese teslim seçeneği seçili olduğundan emin olunuz!

Dikkat!
Eğer kargo ücreti ödemek istemiyorsanız, yapmanız gereken iki şey var!

Ya Siparişlerinizi 75 BP ve üzerine çıkarmalısınız. Yaklaşık danışman fiyatı 130 tl tutarında olsun.
Yada siparişleriniz 75 bp altında ise Oriflame kargo ücreti sıfırlama ürününü ekleyebilirsiniz.

Burada kargo parası ödememek için firma bize belirlediği ürünü 13.50 tl gönderiyor ama karşılığında bir tane ürün ekliyor. Yani kargo parası vermemiş oluyorsunuz.

Tekrar Hızlı sipariş sayfasına girip 729000 kodunu sepetinize eklerseniz Kargo ücreti ödemek yerine karşılığında oriflame’in belirlediği bir ürünü kargo ücreti fiyatında alacaksınız.

Ödeme seçeneklerine baktığımızda 21gün vadeli seçeneği seçerek, anlaşmalı bankalardan ve postane gişelerinden yada ziraat bankası atm’ sinden ödeme yapabilir, veya kredi kartı ödeme seçeneği ile siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

Artık Oriflame siparişi verebilirsiniz.
Artan Kazanç ve Başarılar Dileriz.

  • İş Güzellik diyor ki:

   Merhaba Nursel Hanım, Oriflame de sipariş nasıl verilir videoyu izlediyseniz sipariş verme konusunda biraz bilgiye sahip olmuş olmalısınız, sipariş verirken nerede sıkıntı yaşıyorsunuz sorun nerede yardımcı olmaya çalışalım.

 1. Gulseren diyor ki:

  Merhaba ben kampanya dahilinde 2 uye yaptim ve uyelerim isutstusre 3 adimida tamamladilar ve ben ust dsnisman olarak ilk adimda utuyu kazandim utum geldi ve butun faturalarimi gununde odedim 3 adimida tamamladim yankiz sin uyem faturayi 1 gun gec odemis gununu unuttugu icin bu hediyemi alamazmiyim yada kaynettiysem ne yampmsm.lazim

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Gülseren, Oriflame sistem şu şekilde işliyor. Kampanya ve ödemelerde istenilen şartlar söylenilen tarih saat miktar olarak işliyor. Geç ödendiği algıladığı için sizde o hediyeyi kaçırmış oluyorsunuz. Ama sizin bağlı olduğunuz sponsorunuz üst direktörlerden birine ulaşın konuyu ona anlatın. Bu direktör kişi sizin direk bağlı olduğunuz olursa size yardımcı olur veya onun elinde varsa size hediye edebilir.
   yeni kampanya ve fırsatlarda artan kazançlar dilerim.

 2. Cennet diyor ki:

  Meraba ben yeni uye oldum kendime sipariş vereceğim danışman girişi yapıyorum ordaki ürünleri yüzde otuz indirimli alabilirsin dediler ordaki ürünler zaten yüzde otuz indirimli mi yoksa nasıl o rakaardan yüzde otuz düşecek mi düşecekse nasıl sipariş vereceğim nasıl dusecek

  • HACER KAHVECİ diyor ki:

   Merhaba Cennet Hanım, Oriflame danışman girişi yaptıysanız ürünler size %30 indirimli gelecektir. Oriflame kataloğu ile ürünlerin fiyatlarını kıyaslarsanız bunu görebilirsiniz.Beğendiğiniz yada siparişi olan ürünleri hızlı sipariş sepetine ekleyiniz ve yolu izleyiniz devam tuşu ile ilerleyiniz karşınıza çıkacaktır. Aklınıza takılan sorularınız varsa sormaktan çekinmeyiniz. Artan başarı ve kazançlar dileriz.

 3. Tarana diyor ki:

  Merhaba ben yeni üye oldum,ancak bir şeyi anlamıyorum siparişi internet üzerinden mi versem iyi yoksa beni üye yapan kişi tarafindan mi.yani ben üye olurken bir bayan aradı o üye yaptı kendi nom verdi whatsapp tan istediklerinizi bana söyleyin yollayim dedi.sizge hancisi daha karlıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir