Oriflame; Bir Hayaliniz Mi Var – Düş Peşine!

Oriflame bizlere diyor ki; Bir hayaliniz ve ulaşmak istediğiniz bir hedefiniz olsun, bizde bu hayalinizi gerçekleştirmek için sizlere yardım edelim. Oriflame  iki arkadaşın hayali ile kurulan güzellik kozmetik firmasıdır. Bir oriflame danışmanı olmak ayrıcalıktır. Çünkü Oriflame gibi insana doğaya evrene önemsiyor ve bundan ilham alarak ürünlerini geliştiriyor. Sözün devamını Oriflame Resmi Web Sitesinden aldığım  “Hayalleriniz İlham Kaynağımız” yazı dizisine yer veriyorum. Hala bir Oriflame Danışmanı olmadıysanız daha henüz geç sayılmaz hemen şimdi Oriflame Türkiye’nin en iyileri arasında olmak için bize katılın…

Oriflame Danışmanı olmak için TIKLAYIN

Hayalleriniz – İlham Kaynağımız™
Oriflame’in marka vaadi Hayalleriniz-İlham Kaynağımız™ firmamızın geçmişini ve mirasını yansıtmaktadır. 45 yıllık tarihimiz boyunca her zaman insanlara ilham verip onların hayallerini gerçekleştirmeleri için eşsiz bir iş fırsatı sunuyoruz. Hayalleriniz-İlham Kaynağımız™ müşterilerimize ve danışmanlarımıza olan bağlılığımızın bir tezahürüdür; sizlerin hayalleri, yeni ürünler ve programlar ile kendimizi geliştirerek ilham almak için önemli bir rol oynamaktadır.

Hayallere inanıyoruz.
Biliyoruz ki her hayal kişiye özgüdür, özeldir. Ve bu yüzden dünyadaki herkesin hayallerine, hedeflerine değer veriyor, önemsiyoruz. Verdiğimiz önemin göstergesi olarak da yıllardır hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Eğer siz de hayal kurmak ve kurduğunuz hayallerın peşinden koşmak isterseniz o zaman hayallerinizden aldığı ilhamla çalışan, üreten Oriflame dünyasına hoşgeldiniz. Çünkü; hayalleriniz, bizim ilham kaynağımız.

Güzelliğe inanıyoruz.
Güzelliğiniz de hayalleriniz kadar özeldir, size özgüdür. İyi göründüğünüzde, kendinizi daha iyi hissedersiniz ve hayallerinize ulaşmak için daha mutlu ve umutlu olursunuz. Hayallerinizden ilham alarak İsveç’de geliştirdiğimiz güzellik ürünlerimizle milyonlara hayatlarını daha iyi yönde değiştirme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Size inanıyoruz.
Bizim kültürümüz hayallere saygı ve inançtan geliyor. Sizi dinliyor, hayallerinizden ilham alıyoruz. Aldığımız ilhamla çalışıyor üretiyoruz. Bu sebeple herkesi hayal kurması, hedeflerini belirlemesi için cesaretlendiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, hep birlikte hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir güzellik dünyası yaratabiliriz. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye var mısınız? Biz varız, hayalleriniz için buradayız!

Oriflame İş Güzellik

Eğer Hala Bir Hayaliniz varsa Düş Peşine!

Oriflame Danışmanı olmak için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir