Oriflame Kataloğu Duyurusu

Oriflame ürün kalitesi olarak harika ürünleri ve fırsatları var. Ben bir oriflame danışmanı olarak ürünleri severek kullanıyorum, ama! katalog lansmanı olsun fiyat politikası olsun beni şaşırtıyor…
Oriflame kataloğunda sayfa 132 olacak yanlış hatırlamıyorsam duş jeli 750 ml 11.90 katalak fiyatı iken stok sorunu veya bittiği için onun yerine farklı ürünler ve ebatlar da ürün veriyor. bu durum oriflame me hiç yakışmaan bir durum olarak görüyorum.
Neden mi? bir çok firma eğer ürünlerde stok sıkıntısı veya sorun çıktığında tüketiciyi veya danışmanı koruyor biten ürünün fiyatından veya ml litresinden avantajlı olarak ürün eklerken bu katalog döneminde Oriflame hiç benimsemediğim şeyi yaptı bende bu ay duş jeli ihtiyacımı fark lı kanallar ve markalarda kullanmayı düşünüyorum….
Deteylar aşağıda Oriflame Kozmetik Web sitesinden alıntı yaptım.
Danışman Sayfası Satış Destek Ağustos Kataloğu Ürün Duyurusu
Değerli Danışmanımız,

Ağustos 2013 Kataloğu’nda 132. sayfada bulunan Discover serisi önümüzdeki günlerde stoklarımızda tükenecektir.

24881 – Discover Taj Mahal Oriental Sunrise Duş Jeli yerine 18993 – Discover China Cherry Orchard Duş Jeli’nden 2 x 250 ml,
26263 Discover Hawaii Aloha Beach Duş Jeli yerine ise 24878 Discover Hawaii Aloha Beach Duş Jeli 2 x 250 ml verilecektir.

Ürünlerimiz stoklarımızda tükendiğinde kataloğumuzda bulunan ilgili kodları sipariş vererek yukarıda belirtmiş olduğumuz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Örneğin : 24881 Discover Taj Mahal Oriental Sunrise Duş Jeli kodunu girdiğinizde stoklarımızda olmadığı için otomatik olarak 18993 Discover China Cherry Orchard Duş Jeli 2 adet olarak 11,40 TL tüketici fiyatı ile siparişinizin son sayfasında görünecektir. Aynı durum Discover Hawaii Aloha Beach Duş Jeli için de geçerlidir.

Saygılarımızla,
Oriflame Kozmetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir