Oriflame 5. Kataloğu

Oriflame 5. KataloğuOriflame kozmetiğin bu yıl 45 yıl kutlaması nedeniyle oriflame 5. katalog döneminde  diğer katalog aylarına göre kazancımıza kazanç katacak katalog ürünleri indirimli Altın Fırsat ve 45. yıla özel indirim ürünleri Oriflame Türkiye Resmi Websitesinde yayınlandı..

Bu gün oriflame 5. kataloğunun kapanışı, bir çok yeni ünvanlar alan direktörler üst danışman ve lider  arkadaşlarım hediyelerini önümüzdeki katalog dönemlerinde kendilerine verilecektir.

En güzel hediye ise %21 seviyesine ulaşan danışmanların  Antalya seminerine katılma hakkı bulacaklar.

Oriflame 5. katalog döneminde neler vardı?

Kayıt ücreti 0,99 krş

Yeni iki kayıt yapan danışman kendisi ve  üyeleri 100 BP sipariş verdiğinde yeni üyeler hoşgeldinize girerken sponsor çanta kazanıyor. Artı  bir kayıt daha yaparsa parfümde kazanıyor.

Birde bu kayıtlar onu İsveç’e götürebilir. Yer yeni kayıt bir şans…

Oriflame’i seviyorum çünkü… cümlesini tamamlayıp oriflame resmi web sitesine başvuran ve bunlar için de 20 kişi seçilecek ve Masrafları Oriflame’e ait İsveç gezisi kazanabilecekti..

Oriflame’de kazanç bitmiyor..

4. Katalogtan 125 BP sipariş verip, 5. Katalogtan herhangi bir BP’li siparişinizle alabileceğiniz 728088 kodlu sette bulunan Endless Lash Maskara stoklarımızda tükendiğinden yerine 21647 Wonder Lash Intense Maskara’yı alabilirsiniz.

Dahası güzel görünmek para kazanmak taktir alkış ödüller istemezmisiniz…

Hemen buradan bağmsız bir satış danışmanı olmak için bize başvurun! Türkiye’nin en iyi grupları arasında kendinize yer bulacaksınız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir