Oriflame Optimals Even Out

Oriflame Optimals Even Out;  Cildinizi çevresel etkenlere karşı koruyan, koyu lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olan Cilt Bakım Kremi.

ORIFLAME, İSVEÇ DOĞASINI CİLDİNİZE SUNUYOR
50 yıllık deneyimimiz boyunca İsveç’in benzersiz doğası bizim için ilham verici bir kaynak oldu. Dünyanın en dayanıklı bitkilerinin yetiştiği bu topraklar, şimdi yeni Optimals cilt bakım serileri için ilham veriyor.

Oriflame’de çalışan bilim insanlarının seçtiği İsveç’e özgü bitkiler, zengin konsantrasyonlarda antioksidan, vitamin ve esansiyel yağ içeriği cildiniz için aradığınız doğal güzelliği ve bakımı sunuyor.

Optimals ciltteki koyu lekeleri giderici ve renk açıcı özelliği olan güneşten koruma faktörü bulunan gece ve gündüz cilt bakım ürünü

Optimals Even Out | Oriflame gündüz gece cilt bakım ürünü
Zengin, besleyici formüllü Gece Kremi içeriğindeki meyan kökü özü ve C vitamini ile cildi koyu lekelere ve serbest radikallerin yol açtığı foto yaşlanmaya karşı korur. Even Out™ Gündüz Kremi ve Konsantre ile birlikte kullanarak en etkili sonucu elde edebilirsiniz. 50 ml.
Optimals Even Out™ Night Cream
Optimals Even Out™ Gece Kremi

 

Ürün hakkında söylenen yorumlara bakmak isterseniz lütfen aşağıdan okumaya devam edin.

Benim cildim aşırı hassas ve güneşe toza kısacası her şeye alerjik bir cilt tipine sahiptir gitmediğim doktor kalmadı, kullanmadığım ilacta kalmadı gerçekten de bu ürünü gece ve gündüz kremlerini düzenli bir şekilde cildinizi temizleyerek kullandığınızda mükemmel bir sonuç çıkıyor, yıllardır cektiğim çilelere son verdi kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim 🙂 sonuç mükemmel

Cildimde yaklaşık 10 yıldır güneş lekeleri vardı, bu ürünü ilk direktörüm tavsiye etti, gündüz ve gece kremini alıp kullanmaya başladım, şu an da cildimde hiç leke kalmdı ve üstelik cildimde müthiş bir ışıltı ve berraaklık oluştu.

Ve bu seti yok satıyorum, benim cildimdeki değişimi gören; kardeşim, anneannem, komşum, arkadaşım bu setin müdavimi oldu.

Tüm bayanlara öneriyorum, bu ürün Oriflame in her ürünü gibi muhteşem…

 

Optimals Even Out gündüz ve gece kremi muhteşem bir ürün. Sabah ve akşam düzenli kullanımda cildinizdeki lekerin azaldığını ve cildinizdeki ışıltıyı farkettiğinizde gözlerinizin içinin güldüğünü belkide hiçbir zaman görmediğiniz kadar net göreceksiniz. bütün hanımlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. teşekkürler oriflame…

Optimals serisinin even-out al serisine aşık oldum desem yeri var…

Herkes cildimin nasıl bu kadar değiştiğini sorduğunda cevabım hazır oluyor.

Benim değişimimden etkilenip sipariş veren 6 arkadaşım, akrabam oldu. En güzel tanıtımı kendi cildimi mükemmelleştirerek yapıyorum.

Benim yanaklarım çok kurudur, alın ve çene ve burun üstü normal- karma. Bu ürün, gündüz kremi ile birlikte cildimin tamamen yumuşamasını sağladığı gibi, yağlı olan bölgelerde parlama da yapmıyor. Kötü bir özelliğini bulamadım ben..

Gözüm kapalı tavsiye ederim. 2 haftada gözle görülür fark yaşayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir