İsveç güzeli

Bu heyecan verici haberi duymayan kalmasın! İsveç’in eski modellerinden İsveç güzeli ve bugünün başarılı moda tasarımcısı Valerie Aflalo artık Oriflame’in yeni moda uzmanı.

Valerie podyumlardan gelen en son şık trendleri Oriflame’e taşıyor. Oriflame’in aksesuar ekibi ile işbirliği yapan Valerie, önümüzdeki aylarda sizin için hazırladığı özel koleksiyon tasarımları ile karşınıza çıkacak.

Valerie Aflalo Oriflame ile birlikte sezonun en moda trenlerini sizlerle paylaşıyor. Bizi rengarenk seçenekleriyle karşılayacak yeni sezondan favorilerimizi sizlerle de paylaşalım.

Siyah rengin yerini grinin muhteşem tonları aldı!

Bahar ayları yavaşça gelmeye başladı! Kışın tüm ağırlığını taşıyan siyah renkten uzaklaşarak yeni bir şeyler denemenin tam zamanı! Gri siyah renk kadar tüm renkler ile uyumlanabilen ve görünümünüze parlaklık kazandıran muhteşem bir renktir. Biz muhteşem yumuşak dokusu ve desenli yapısıyla süet hissinin yaratmış olduğu bu güzel duyguyu bizim kadar seveceğinizi umuyoruz..
Valeri’den bir ipucu:
“Yumuşak, nazik ve kadınsı bir havaya bürünmenize yardımcı olacak yeni renk kombinasyonlarını denemekten korkmayın!”

Spring Ruche

Valerie giyim tasarımlarında dantel tekniğini çok kullanır. Yumuşak ve rahat temelleri olan ilginç ayrıntıları bir araya getirip, kadınsı bir görünüm oluşturur. Ünlü modacılardan sokaklarda yürüyen insanlara kadar karşılaşabileceğiniz dantel tekniği son zamanlarda her yerde karşınıza çıkabilmektedir Bu trendi çok seviyoruz bu yüzden baharın en güzel rengi açık pembeyi kullanıp, karıştırarak koleksiyonunuz olması için tasarımlarımızı ortaya koyduk.
Konu moda olunca Valerie çok iyi bir noktaya parmak basıyor:
“Eğer sevdiğiniz bir şey bulursanız çeşitlilik oluşturmak için bütün renkleriyle onu satın alın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir