Güzellik Tüyoları

Güzellik Haberleri

Düşüncenizi bizimle paylaşın. Yorumlarınızla hangi oriflame ürünlerini kullandığınızı hengilerini daha çok sevdiğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Güzellik Tüyoları

Colour Drop Ruj Dudak yüzeyinin pürüzsüz olması ruj uygulamasının kalitesini arttırır. Bir diş fırçasıyla dudaklarınızı fırçalayarak ölü deriyi nazikçe arındırın. Ardından baz yerine geçecek ince bir katman fondöten sürün. Şimdi dudaklarınız tüm renkleri taşıyabilir!
Power Shine Ruj Dudaklarınızda daha dolgun daha çekici bir görüntü mü istiyorsunuz? O halde favori Power Shine Ruj’unuzu uyguladıktan sonra alt dudağınızın ortasına dudak parlatıcısı sürmeyi unutmayın.
Maskara Saat çok geç olsa bile makyajınızı çıkarmadan uyumayın. Tüm gece makyajla uyumak gözenekleri tıkayıp sivilcelere neden olabilir ( maskaranızın yastığınızı kirletmesinden bahsetmiyoruz bile!).
Studio Artist Krem Allık Doğal kıllı fırçalar, düzenli bakımını yaptığınızda gerçek bir yatırımdır. Fırçalarınızı hafif bir şampuanla ( bebek şampuanları bu iş için hairkadır!) haftada bir temizlemenizi öneriyoruz. Fırçanızı temizlerken ömrünü de uzatmak için çay ağacı yağından da az miktarda uygulayabilirsiniz.
Tırnak Uzamasını Güçlendirici Bakım Güzel, dayanıklı tırnakların keyfini çıkarmak için, günlük olarak ellerinizi yıkama sıklığınızı biraz azaltmanız önerilir. Zararlı kimyasallardan korumak için temizlik sırasında eldiven takmayı da unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir