GÜZELLEŞİRKEN, GÜZELLEŞTİRİYORUZ

 

GÜZELLEŞİRKEN DÜNYAMIZI DA GÜZELLEŞTİRİYORUZ

Çevrenin korunması konusunda kararlıyız. Sosyal sorumluluk, doğallık ve doğanın korunmasına kendini adamış 4 organizasyon ile işbirliği yaparak aşağıdaki kriterleri garanti ediyoruz:
Şimdi hepsine bir arada sahip olabilirsiniz! Gün geçtikçe inanılmaz sonuçlar sunan, çevreye olumsuz etkisi daha da aza indirgenmiş yüksek kaliteli, doğal ürünler.
ADİL TİCARET

İşimizi nasıl yaptığımızın temelinde adil ve etik olmak vardır. Fairtrade sertifikalı bileşenler tercih ederek, üreticilerin adil fiyatlandırma yapmalarına ve çalışma koşullarının iyileştirilmesine olanak sağlıyoruz. Aynı zamanda Fairtrade sertifikalı ürünlerinin satın alınması, çifti ve işçilerin, sosyal, çevresel ve ekonomik olarak kalkınma projelerine de yatırım anlamına gelir
ÇEVREYE SAYGI

Felsefemizin merkezinde doğaya derinden ve köklü bir bağlılık yer almaktadır. Bizim için, doğaya saygı, mümkün olduğunca yenilenebilir, bitkisel kaynaklı ve çevreye zarar vermeyen bileşenlerin kullanılması anlamına gelir.
Ecocert sertifikası, sertifikalı ürünlerimizin sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen, doğal ve organik bileşenler içerdiğini garanti eder. Sertifikalı ürünler en az %95 oranında doğal bileşenler içerir, bitkisel bileşenlerin %50’si organik sertifikalıdır ve toplam formülün %5’i organik bitki kaynaklarından elde edilmektedir.
HAYVANLARIN KORUNMASI

Hayvanların korunması, Oriflame’de bizim için her zaman güçlü bir ilke olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana hayvanlar üzerinde test yapmadığımız gibi, ölmüş hayvanlardan gelen herhangi bir bileşeni de kullanmıyoruz.The Vegan Society tarafından sertifikalandırılmış ürünlerimizin, herhangi bir hayvana zarar verilmeden üretildiğini bilerek kullanabilirsiniz.
SÜRDÜRÜLEBİLİR ORMANLAR

Oriflame, çevre üzerinde minimum etkiyi sağlamaya çalışmaktadır. Bu nedenle mümkün olduğunca FSC sertifikalı ağaçlardan elde edilen kağıt ve ahşap malzemeler kullanırız. FSC’nin sertifikaları, ormanların, biyolojik çeşitliliğin ve orman işçilerinin korunmasını sağlarken, uzun vadeli ağaçtan üretilmiş malzemeleri garanti eder. FSC ormanları, bugünün ve gelecek nesillerin sosyal, ekonomik ve ekolojik ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yönetilir.

Oriflame Ecobeauty Düzgünleştirici Gündüz Kremi

Doğal ve yenilikçi, çok etkili anti-oksidan gündüz kremi cildinizi tazeler ve koruyucu bariyerini güçlendirir. Fairtrade sertifikalı Natural Pro-Blend™ formulasyon Shea Yağı ve Organik Hindistancevizi Yağı içerir. Hava geçirmeyen ultra modern ambalajı ile güvenlidir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 50 ml.
Doğanın bilinen en önemli yumuşatıcı bileşenlerinden biridir. Yumuşatıcı özelliği için kullanılır ve cildi kurumaya karşı korumaya yardımcı olur. Batı Afrika’daki Burkino Faso’dan elde edilmektedir.

Oriflame Ecobeauty Düzgünleştirici Gece Kremi

Çok etkili anti-oksidan gece kremi siz uyurken cildi yoğun şekilde besler, korur ve yeniler. Fairtrade sertifikalı, yenilikçi Natural Pro-Blend™ formülasyonun içeriğindeki Shea Yağı ve Organik Hindistancevizi Yağı hava geçirmeyen ultra modern ambalajıyla uzun süre korunur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 50 ml.
FAIRTRADE SERTİFİKALI ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI
fairtrade

Vitaminler ve yağ asitleri açısından zengin Organik Hindistan Cevizi Yağı, çevrenin olumsuz etkilerine karşı cildi korur ve besler.
ECOCERT SERTİFİKASI
ecocert

Sertifikalı ürünler en az %95 oranında doğal bileşenler içerir, bitkisel bileşenlerin %50’si organik sertifikalıdır ve toplam formülün %5’i organik bitki kaynaklarından elde edilmektedir.


Oriflame Ecobeauty Düzgünleştirici Göz Kremi

Göz çevresindeki ince çizgilerin görünümünü düzgünleştirmeye destek olan hafif yapılı, doğal ve seçkin formül. Fairtrade sertifikalı Natural Pro-Blend™ formülasyonu Shea Yağı ve Organik Hindistan Cevizi Yağı ile koyu halkaları ve göz altı torbalarını gidermeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 15 ml.

ECOBEAUTY İÇİN DESTEK VERİN!

Güzelleşirken Güzelleştiriyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir