Ecollagen Kırışıklık Kremi

ECOLLAGEN
Kırışıklık karşıtı çalışmalarda devrim niteliğinde formülasyon: Bitki Kök Hücre özü

Yeni Ecollagen ilk lanse edildiği andan itibaren büyük bir başarı yakalamıştır. 10 yıllık kapsamlı bilimsel araştırmaların bir sonucu olarak geliştirilen, en son Bitki Kök Hücre özü teknolojisine sahip Ecollagen, Oriflame tarihinin “en iyi kırışıklık karşıtı formülü” olarak adlandırılmıştır.
Onu eşsiz kılan özellikleri nelerdir?

Ecollagen Kırışıklık Kremi
Ecollagen Kırışıklık Kremi

10 yıllık kapsamlı araştırmaların sonucu
Kırışıklık karşıtlığı özelliğindeki üstün etkinliği, tüketici testlerinin yanısıra bağımsız bir enstitü tarafından yürütülen klinik testlerle de teyit edilmiştir – Kırışıklık görünümünü sadece 12 hafta içerisinde %33’e varan oranda hafifletmeye destek olur.
İki güçlü kırışıklık karşıtı teknolojiye sahiptir: Bitki Kök Hücresi teknolojisi ve patentli Oriflame Tri-peptit Teknolojisi
Gündüz kremi, yeni hafif dokusuyla daha güçlü kırışıklık karşıtı etkiye sahiptir.
Paraben içermez.

Oriflame Cilt Araştırma Enstitüsü Direktörü:

“Bitki Kök Hücre özleri kolajen üretimini gerçekten artırabilir”.

Cilt bakımında gerçek bir devrim – Bitki Kök Hücre özleri, kollajeni artırıcı yeni bir keşif. Bitki Kök Hücreleri, bitkinin herhangi bir hücresine dönüşme gibi benzersiz bir yeteneğe sahiptirler ve böylece sürekli yenilenirler. Fakat bizim cilt bilimcilerimiz için esas önemli olan Bitki Kök Hücre özlerinin kolajen gibi cildimizin önemli temel yapı taşlarını olağanüstü bir şekilde yeniden etkinleştirmesidir. Cilt Bakım Enstitüsünde, sayısız bitki özü ile çalıştık ve Bitki Kök Hücre özlerinin kolajeni artırdığını gördük. Sonunda, Nicotiniana Sylvestris isimli benzersiz bir bitkiyi ve insan derisi üzerindeki olağanüstü etkilerini keşfettik. Laboratuvar çalışmalarında (in vitro) ile kolajen üretimini %200’ün üzerinde artırmaya destek olduğu ve kolajen yıkımını önlemeye yardımcı olduğu kanıtlandı.

Holly Grenfell – Uluslararası üne sahip Dermato-Kozmetik Araştırmacısı ve Avrupa Güvenlik Elçisi:

“Kolajen cildinizin gençlik proteinidir”.

Kolajen cilde sanki bir yastık gibi güç, destek ve esneklik veren yapısal bir proteindir. Kolajen kaybı kırışıklıkların oluşması, cildin pürüzsüzlüğünün ve esnekliğinin azalması gibi yaşlanmanın temel işaretlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Kabaca bir tahminle 50 yaşından sonra her yıl kolajenin %1’ini kaybederiz ve sonrasında menopoz ile birlikte bu oran %2’ye çıkar. Yaşlanma süreci ilerlemeden önce, kırışıklıkların derinleşmesini önlemek için kolajen kaybını hedef almak 35’li yaşlarda oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir