Doğum Günü, Parti ve Organizasyonlar

Parti konsepti fikirleri
Siz zaten hep partiyi parti yapan kişi oldunuz ama en iyi parti sahibi unvanını edinmek için ne gerek? İşte size misafirlerinizin kutlamanızı asla ve asla unutmamasını sağlayacak birkaç eğlenceli parti konsepti fikri.

1001 Gece Masalları
Tatlılar, kum tepeleri, zengin kumaşlar ve rahatlatıcı müziği hayal edin. Bir yaz akşamı için ideal parti. Dekorasyon: Odayı minderler, yastıklar ve dökümlü kumaşlarla, adeta bir harem gibi dekore edin. Eğer sonuna kadar gideceksiniz, giriş yolunu aydınlatacak meşaleleri ile ihtişamlı bir Bedevi çadırı almayı bile düşünebilirsiniz. Güneş batarken mum ışığı şart. Biraz eğlence eklemek için kadın misafirlerinizden oryantal dansöz gibi giyinmelerini rica edin! Yiyecek & İçecekler: Pilav eşliğinde lezzetli, baharatlı et yemekleri ve zengin kremalı kokteyller servis edin. Tabi ki yanında bir Türk lokumu yersiz olmaz!

Çocuk Partisi (yetişkinler için)
Hepimiz daha genç olduğumuz günleri severek hatırlarız; öyleyse, neden aynı eğlenceyi yetişkinler olarak tekrar canlandırıp yaşamayalım? Dekorasyon: Zorunlu kıyafet okul üniforması; oda basit eğlenceli süslerle donatılmalı – balonlar ve parti yiyecekleri. Listedeki oyunlar: saklambaç, şişe çevirmece ve doğruluk mu cesaret mi!
Yiyecek & İçecekler Klasikleri servis edin – sandviçler, sosis, peynir ve ananas ve pasta. Jöle ve dondurmalara biraz yetişkin havası vermek için her zaman jöleye biraz votka katabilirsiniz!

Hawaili Luau şenliği
Şimdi Hawai zamanı! Çimenden etekler, Hawai kolyeleri, ipek çiçekler ve dans düşünün. Dekorasyon: Bir açık havuz bulabilirseniz, havuz kenarından daha iyi bir seçenek yok. Bulamazsanız, dışarıda olun ve deniz kabukları, kum ve palmiye ağaçları ile dekorasyon yapın; arkadan da Hawai müzikleri çalsın.
Yiyecek & İçecekler: Geleneksel olacaksanız, geleneksel Hawai pişirme yöntemi ‘kalua’ ile bir yeraltı fırınında pişirilmiş domuz, Lomi somonu ve balık salatası servisi yapın. Ama bira ve tropikal içecekler ile balık, tatlı patates, ananas, pilav ve benzeri yiyecekler de uyar.

Maskeli Balo
Büyüleyici bir smokin balosuna ek olarak, herkese maske giyerek gelme zorunluluğunu ekleyin. Dekorasyon: Basit ve şık tutun – gösterişli maskelerin kendileri için konuşmalarına izin verin!
Yiyecek & İçecekler: Yemeği boşverin, bu partinin olayı zarif dans ve kokteyller.

Kızlar Gecesi
Bu parti kızlar için. Duygusal ailmler seyredip, dedikodu yaparak geceyi geçirmek için bir bahane. Dekorasyon: Gerek yok – yine de bir manikürcü ve masajcı tutmanız gerekecek.
Yiyecek & İçecekler:çikolata, çikolata ve daha fazla çikolata… ve belki biraz patlamış mısır ve şampanya.

1920′ler Partisi
20’ lerin özgür kadınları Flapper Girls ve smokinler
Dekorasyon: Basit ve şık. Çarliston müzik ile dansı başlatın. Püsküllü, 20’ler stili elbiseler şart.
Yiyecek & İçecekler: Zarif kokteyller ve kanepe servisi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir