Doğrudan Satış | Yeni İş Fikirleri

Doğrudan satış nedir avantajları nelerdir?

Doğrudan Satış, bir firmanın danışmanının (temsilcisinin) yani satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının yada hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya bir satış noktası olmayan bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleştirilmesidir.

18 yaşından büyükseniz, eğitiminiz, cinsiyetiniz, geçmişteki iş tecrübeleriniz ne olursa olsun doğrudan satış sektöründe çalışabilirsiniz.  Ev hanımından, üniversite öğrencisine, yeni bir kariyer arayan herkes için uygun bir iştir. İsterseniz tam zamanlı, isterseniz part-time. Seçim size kalmış…

Doğrudan satış sektörü yeni iş imkanı yani Tam zamanlı bir Kariyerdir.

Doğrudan satış işinde Aile bütçesine katkı sağlar.

Doğrudan Satış Sektörü olarak, her kesimden her eğitim düzeyinden girişimcilere sağladığı iş imkanıyla Ülkemizin ekonomisine destek olmaya devam ediyoruz.

Doğrudan satış yeni iş fikirlerine açık olan Öğrenciye eğitim masraflarına katkı sağlar.

Doğrudan Satış, kadın girişimciliğine en büyük desteği veren sektörlerden biridir. Ev hanımları da kariyer yapabilir.

Her Doğrudan Satış firmasının bir pazarlama ve sattığınız ürün üzerinden elde edeceğiniz şeffaf, anlaşılır bir prim sistemi vardır. Piramit Yapılar ise kendilerini gizlemek için, karmaşık pazarlama ve prim dağıtım sistemleri kurarlar. Sonra pişman olmamak için piramit yapılara karşı dikkatli olun.

Doğrudan satış sektörü büyümeye devam ediyor. WFDSA rakamlarına göre, 2017 yılında Türkiye’de doğrudan satış sektöründeki satışlar bir önceki yıla göre artış göstererek yıllık 732 milyon dolara, Doğrudan Satıcı sayısı ise 1.523.000 kişiye yükselmiştir.

Doğrudan Satışta ister yarı zamanlı ister tam zamanlı olarak çalışın. Tercih sizin…

Doğrudan Satış size hiçbir sermaye koymadan, prosedüre katlanmadan kendi işinizi kurmanızı sağlar.

Doğrudan Satışı “Kapıdan Satış”la karıştırmayın. Doğrudan Satış firmalarının ürünlerinin satışını yapan kişiler “danışmanlar” pazarladıkları ürünlerinin tanıtımını satış yapacakları kişilerle önceden mutabık kalındığı bir zaman ve yerde bire bir tanıtarak satış yaparlar.

 

Doğrudan Satış Derneğine üye firmalar, tüm yasal yükümlülüklerini yerine getirerek faaliyet gösteren ve düzenli olarak denetlenen doğrudan satış şirketleridir. Tanıdığın güvenilir bir doğrudan satış firması var mı?

Tabii var! Türkiyede 22 yıldan buyana çalışmalarını sürdürüyor. Oriflame Kozmetik :::)))

Doğrudan Satışta kendi mesainizi kendiniz belirleyin. İster tam zamanlı olarak çalışın, ister yarı zamanlı…

Doğrudan satış, yaş, eğitim, cinsiyet farkı gözetmeksizin herkese eşit fırsatlar sunan bir sektördür.

Doğrudan Satışta işe başlama bedeli ödemediğiniz gibi, vazgeçmeniz durumunda da herhangi bir ceza ödemeden sistemden ayrılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir